Máváme z Lyonis

V dalekých Jesenických horách, v domečku pod Priessnitzovou kolonádou, vyrábíme od roku 2017 pomůcky Lyonis. Máme tým vlastních testovačů, celkem 3 kousky, se kterými vždy vše poctivě zkoušíme a vylaďujeme k dokonalosti. 

 

Proč Lyonis?  

  • Kvalita je pro nás nadevše. Vyrábíme pomůcky, které se dědí. 
  • Rodinná výroba nám dovoluje si s vašimi objednávkami vyhrát. Máme možnost se postarat o každého Lyonis fandu. Jsme rádi, že nám píšete a nebojíte se zeptat.
  • Lyonis je nadčasové. Naše nápady pipláme do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které budete moc používat dlouhá léta. 
  • Snažíme se být v co možná největší míře ekologičtí. Nejsme dokonalý, ale kde to jde, tak se snažíme chovat ekologicky. Neposíláme zbytečné sáčky navíc a obaly našich výrobků jsou plně recyklovatelné. 
  • Nákupem Lyonis podpoříte lidi, kteří milují svoji práci a dávají jí podobu, která nejen potěší oko, ale může i pomáhat. Podobu pomůcek, které v sobě snoubí vkusnost, originalitu a pozitivní energii. Budete hrdí na to, že je můžete na lednici nebo stěně ukázat!
  • S Lyonis děti pociťují kontrolu nad svým životem, což vede k rozvoji samostatnosti a zodpovědnosti. A větší spokojenosti všech!

 

Všechno na koleně vymýšlíme a zkoušíme, vylepšujeme, kontrolujeme, balíme a posíláme k Vám. S radostí a láskou! Díky vám můžeme dělat něco, co nás baví a dává nám v dnešním světě smysl.

 

Rychle do E-SHOPU prozkoumat naše do detailu promyšlené pomůcky

 

Za tým Lyonis

Adéla, Roman, Kubík, Izi a Tobík