Vánoce stíháme! Balíčky odesíláme do týdne od připsání platby. Úpravy na přání odeslání protáhnou o další týden, takže čím dřív tím líp. :)

Máváme z Lyonis

V Jesenických horách, v domečku pod Priessnitzovou kolonádou, vyrábíme od roku 2017 pomůcky Lyonis. Máme tým vlastních testovačů, celkem 3 kousky, se kterými vždy vše poctivě zkoušíme a vylaďujeme k dokonalosti. 

 

Proč Lyonis?  

  • Kvalita je pro nás nejvíc. Vyrábíme pomůcky, které se dědí. Už jen rozbalení bude zážitek. 
  • Rodinná výroba nám dovoluje si s vašimi objednávkami vyhrát. Jsme rádi, že nám píšete a nebojíte se zeptat.
  • Naše nápady pipláme do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které budete moc používat dlouhá léta. 
  • Snažíme se být v co možná největší míře ekologičtí. Nejsme dokonalý, ale kde to jde, tak se snažíme chovat ekologicky. Neposíláme zbytečné sáčky navíc a obaly našich výrobků jsou plně recyklovatelné. 
  • Nákupem Lyonis podpoříte lidi, kteří milují svoji práci a dávají jí podobu, která nejen potěší oko, ale může i pomáhat. Podobu pomůcek, které v sobě snoubí vkusnost, originalitu a pozitivní energii. Budete hrdí na to, že je můžete na lednici nebo stěně ukázat!
  • S Lyonis děti pociťují kontrolu nad svým životem, což vede k rozvoji samostatnosti a zodpovědnosti. A větší spokojenosti všech!

 

Všechno na koleně vymýšlíme a zkoušíme, vylepšujeme, kontrolujeme, balíme a posíláme k Vám. S radostí a láskou! Díky vám můžeme dělat něco, co nás baví a dává nám smysl. Díky, že jste v tom s námi!

Za tým Lyonis

Adéla, Roman, Kubík, Izi a Tobík 

 

Rychle do E-SHOPU prozkoumat naše do detailu promyšlené pomůcky

 

Představte si ráno, kdy se vaše dítě samo oblékne, zatímco vy si v klidu stihnete vypít kávu.

Odpoledne, kdy si samo nachystá úkoly do školy, aniž byste ho museli nutit.

A večer, kdy si sednete, a společně naplánujete další den.