Lyonis je tu pro spokojené děti a odpočaté rodiče.

Lyonis se narodil z jednoduché úvahy zoufalé mámy ne úplně nadšeného nového školkáčka: děti mají nárok vědět, co je čeká! Když přijde čas na školku, dny se převrátí naruby, je obtížné najít způsob, jak dětem nový režim přiblížit. To je důvod, proč jsme vytvořili první kalendář a proč vás Lyonis nechává sestavovat plán, které se 100 % přizpůsobí vašim dětem!
Teď už máme obrovský tým vlastních testovačů, celkem 3 kousky, se kterými vymýšlíme další a další magnetické pomůcky, které nám dovolují si dny spolu užívat. 
IMG_20190811_183538

 

  • Kvalita je pro nás nejvíc. Vyrábíme pomůcky, které se dědí. Už jen rozbalení bude zážitek. 
  • Rodinná výroba nám dovoluje si s vašimi objednávkami vyhrát. Jsme rádi, že nám píšete a nebojíte se zeptat.
  • Naše nápady pipláme do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které budete moci používat dlouhá léta. 
  • Snažíme se být v co možná největší míře ekologičtí. Nejsme dokonalý, ale kde to jde, tak se snažíme chovat ekologicky. Neposíláme zbytečné sáčky navíc a obaly našich výrobků jsou plně recyklovatelné. 
  • Nákupem Lyonis podpoříte lidi, kteří milují svoji práci a dávají jí podobu, která nejen potěší oko, ale může i pomáhat. Podobu pomůcek, které v sobě snoubí vkusnost, originalitu a pozitivní energii. Budete hrdí na to, že je můžete na lednici nebo stěně ukázat!
  • S Lyonis děti pociťují kontrolu nad svým životem, což vede k rozvoji samostatnosti a zodpovědnosti. A větší spokojenosti všech!

 

Všechno na koleně vymýšlíme a zkoušíme, vylepšujeme, kontrolujeme, balíme a posíláme k Vám. S radostí a láskou! Díky vám můžeme dělat něco, co nás baví a dává nám smysl. Díky, že jste v tom s námi!

Za tým Lyonis

Adéla, Roman, Kubík, Izi a Tobík 

 

Rychle do E-SHOPU prozkoumat naše do detailu promyšlené pomůcky

 

Představte si ráno, kdy se vaše dítě samo oblékne, zatímco vy si v klidu stihnete vypít kávu.

Odpoledne, kdy si samo nachystá úkoly do školy, aniž byste ho museli nutit.

A večer, kdy si sednete, a společně naplánujete další den.