Zatím stále stíháme doručení do Vánoce. Ale už se nám prodlužuje dodací lhůta (aktuálně cca 10-15 prac. dní). Děláme ale vše pro to, aby u vás Lyonis balíčky byly co nejdříve :). Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Vánoční objednávky

Naši milí, právě teď nám pod rukama vznikají kalendáře, tabulky a magnetky, ze kterých budou děti trhat vánoční papír pod stromečkem. Nechceme vás vůbec strašit vánočním frmolem, ale kapacitně už jsme skoro na maximu.

 2021_11_DO VYPRODÁNÍ (MOBIL BANER)

 

Aby se váš vysněný pomocník nevyprodal

Chcete mít jistotu, že vám vaše výrobky stihneme do Vánoc doručit? Nečekejte na nic a vytvořte objednávku hned.! V toto chvíli ještě garantujeme doručení do Vánoc, ale objednávky se nám kupí a tak už  budou přibývat výrobků, které budou k dodání až po novém roce. 

S blížícími Vánocemi se navíc postupně prodlužuje dodací doba. Pokud potřebujete Lyonis k nějakému konkrétnímu datu, napište to prosím do poznámky. Vynasnažíme se balíček odeslat včas. Naopak, pokud na balíček nepospícháte, tak nám moc pomůže, když nám do poznámky připíšte heslo VÁNOCE. Díky tomu víme, že jediný termín, který vás pálí je štědrý den a my si tak můžeme balení lépe rozvrhnout. 


Sami víme, jak těžké je se rychle rozhodnout a vybrat…

„Tyhle jsou pěkné, ale třeba by využil jiné víc.“ Na výběr máme tolik magnetek, že se při jejich výběru můžete zaseknout. A už při vybírání přemýšlíte, co jste dávno měli dělat. Nelamte si s tím hlavu. Ke každé vánoční objednávce vám pošleme do mailu kód na dopravu zdarma, který můžete uplatnit do konce ledna 2022. Stačí tak teď vybrat ten hlavní dárek, a další magnetky si po Vánocích můžou vybrat samy děti a vy si mezitím uvaříte zasloužené kafe.

 

Máme za to, že dárky by měly být takové, které druhé opravdu potěší. 

Věříme, že Lyonis vás i děti bude provázet spoustu let, ale kdyby se vám náhodou stalo, že jste se s nákupem u nás netrefili, nemusíte se bát, že už to nepůjde vzít zpátky. Pro všechny objednávky vytvořené do Vánoc platí, že nám balíček můžete poslat zpět až do půlky ledna 2022. Jednoduše nám jej neponičený pošlete zpátky. Nebudeme se vás na nic ptát a pošleme vám vaše peníze zpět.

 

Děkujeme, že jste si vybrali mezi tou hromadou hraček právě naši malou českou značku Lyonis a moc nás těší, že teď pár let budeme každý den součástí vašich plánů, radostí i starostí. ❤

 

 

Držte se! 

 

Adéla a spol. :) 

200523_evka neuman_adela a spol_small_00050 (1)

 tlačítka call to acton