Nenechejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Každá jednotlivý kalendář i magnetka projdou našima rukama. Magnetky jsou ručně lepené a díky tomu téměř nezničitelné. To se ale bohužel nedá říct o nás. :-) Stiháme tak jen omezený počet kusů a čím dřív objednáte, tím větší budete mít jistotu, že jeden z těch kousků bude právě váš.

Vánoční objednávky

Do Vánoc zbývá už jen pár týdnů a u nás oficiálně začala vánoční horečka. Nenechejte nákup vánočních dárků od nás na poslední chvíli. Každý jednotlivý kalendář i magnetka projdou našima rukama. Magnetky jsou ručně lepené a díky tomu téměř nezničitelné. To se ale bohužel nedá říct o nás. (zvlášť pokud všechny 3 děti zůstanou celý podzim doma...:)). Stiháme tak jen omezený počet kusů a čím dřív objednáte, tím větší budete mít jistotu, že jeden z těch kousků bude právě váš.  

untitled (5338 of 1) (1)

Navíc každý, kdo teď na eshopu Lyonis nakoupí vánoční dárek v hodnotě nad 1000 Kč, u nás má dopravu zdarma na pobočku zásilkovny. A protože si moc vážíme toho, že jste vybrali vánoční dárek právě od nás, tak vám ještě jako poděkování přibalíme jednu z našich sad magnetek v hodnotě 240 Kč

Nezapomeňte zadat kód: "VANOCE20" a potvrdit, sleva na dopravu se vám automaticky načte. (a dárek budeme mít automaticky načtený u nás v hlavě :)).

Dárkové sady magnetek budeme vybírat sami, aby byl obsah balíčku i pro vás tak trošku překvapením. :) Podle vaší objednávky se budeme snažit vybrat přesně tu sadu, která by se vám mohla do výbavy hodit nejvíc. Pokud ale máte jasného favorita, klidně nám to do poznámky v objednávce připište. Když to bude možné, tak vám přibalíme právě tuto sadu. 

Pokud využijete kód "Vanoce20", tak budeme počítat s tím, že na balíček nepospícháte a jediné datum, které vás pálí je štědrý den. :) (I tak by měl být přibližně do 4 týdnů u vás. :)) Pokud ho potřebujete mít u sebe dřív, tak nám to napište do poznámky a my vám ho co nejdříve. (týden nebo dva by neměl být problém. :)

Věříme, že si naše pomůcky zamilují nejen děti, ale hlavně i vy. Protože i my rodiče si zasloužíme to trošku zjednodušit.

Děkujeme, že jste si vybrali mezi tou hromadou hraček právě naši malou českou značku Lyonis a moc nás těší, že teď pár let budeme každý den tak trošku součástí vašich plánů, radostí i starostí. ❤

Věříme, že v novém roce si celý ten předchozí rok vynahradíme a kalendáře všem vašim naplánovaným aktivitám budou tak tak stíhat.  

Držte se! 

Adéla a spol. :) 

200523_evka neuman_adela a spol_small_00050

 

Prozkoumat Lyonis pomůcky, které pod stromečkem potěší nejen děti. :)