Naše magnetky jsou téměř nezničitelné, o nás se to ale tak úplně říct nedá. :) V toto chvíli jsme zavalení jako nikdy (díky vám za to! :)). Děláme vše pro to, aby u vás byly balíčky co nejdříve. I tak se ale doba doručení může až na 2 týdny. Děkujeme vám za vaši podporu. A víte, že si teď při objednávce nad 2000 Kč v košíku můžete vybrat dárek v hodnotě 240 Kč? :)

Jak připevnit dřevěnou magnetickou tabuli?

S naším návodem zvládnete připevnit dřevěnou tabuli na stěnu levou zadní. Stačí si přečíst náš manuál a pomalu už na kalendáři můžete plánovat, co uděláte potom. :) 

U každé tabule najdete tyto součástky:

  • 2 trojúhelníkové háčky k zavěšení
  • 4 hřebíčky pro připevnění háčků k rámu.
  • 2 hmoždinky
  • 2 skobičky se závitem, které se našroubují do hmoždinek

    Stačí vše připevnit jako na obrázku a navrtat hmoždinku do stěny. K tomu se většinou hodí vzít si na pomoc muže. :)

    tabule detail

 

Navíc posíláme i dva kroužky k zavěšení.  Ty se dají použít na místo trojúhelníkových háčků (například pokud chcete tabuli zavěsit pomocí dekorační šnůry - tady je lepší ale použít silnější hmoždinku a šroub, protože by tabule držela pouze na jednom šroubu-hmoždince). Očka se do rámu tabule našroubují ručně, doporučuji předvrtat malým vrtáčkem ( v opačném případě by mohl rám v místě naprasknout).

V případě, že máte určité specifika, jako například sádrokartonová stěnu, silná vrstva omítky nebo je omítka hodně zvětralá a nesoudržná tak je nutné stav zhodnotit a použít silnější, delší, popřípadě speciální hmoždinky (např. do sádrokartonu).


tabule