Ke všem objednávkám nad 2000 Kč od nás máte dopravu zdarma a dárek k tomu.
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Checklist - VÝPRODEJ

Výprodej
590 Kč –25 %
checklist foto 01
590 Kč –25 % 440 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

I nedokonalý Lyonis si zaslouží lásku. Adoptujte si jeden kousek se slevou a malou chybičkou na kráse - většinou se jedná o malé škrábnutí nebo jinou drobnou nedokonalost, o které budete možná vědět pouze vy. :) Pomozte nám neplýtvat, poskytněte takovým výrobkům nový milující domov a ušetřete.

Není v našich silách vše vyfotit a velkou většinu chyb by foťák ani nezachytil - POKUD TEDY V NÁZVU PRODUTKU NENÍ UVEDENO JINAK - jde vždy o drobnou chybu, která jde vidět až po bližším zkoumání. :)

Jako vždy, i tyto jedinečné kousky, vám přijdou dokonale a s láskou zabalené a vy se nemusíte bát je někomu darovat. I na tyto výrobky pak platí naše běžné obchodní podmínky, možnost vrácení a záruka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápasíte doma s nekonečným odmlouváním, opakováním, nucením? Chcete, aby děti měly své povinnosti, ale vás (ani je) nebaví pořád na vše myslet. Chcete děti podpořit v samostatnosti a zodpovědnosti? Pak se Vám tato tabulka bude opravdu hodit. 

Všechny povinnosti jsou mnohem jednodušší, pokud je nemusíme stále nosit v hlavě. A to platí pro nás i děti. Toto je tabulka, u které nebudete vědět, jestli si ji nechat pro sebe nebo ji dát dětem. Je ideální pro všechny malé školáčky, kteří už umí číst a chtějí mít své úkoly pod kontrolou. Stejně tak pro nás dospělé, kteří vědí, že základním kamenem úspěšných návyků, je mít je stále na očích... :)  

TABULKU JSME NAVRHLI TAK, aby se líbíla malým i velký

  • Je popisovatelná - splněné úkoly můžete každý týden lehce smazat. Přitom ale necháte to, co chcete přesunout do dalšího týdne. Je otevřená jakékoli změně. 
  • Drží na jakémkoliv kovovém povrchu - lednici, magnetické tabuli atd.
  • Dá se použít i jako habbit tracker pro nás dospělé - ideální na společné výzvy s dětmi.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Unikáty
Velikost: A4 - 210mm x 297mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: