Magnetky jsou ručně tvořené, celý proces je v naší režii a nikdy bychom do světa nepustili kus, který by nebyl dokonalý. Proto trvá přibližně týden, než pro vás je celý balíček nachystaný.

Arteza Křídový popisovač bílý

Perfektní doplňek ke všem tmavým tabulím. Píše jako křída, ale bez prachu a nepříjemných zvuků.


  • (> 5 ks) Skladem
89 Kč
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.018 kg
 

Tento křídový poposovač je bílý, takže se skvěle hodí k psaní na tmavém povrchu! Můžete ho použit na jakýkoli hladký, neporézní povrch. Vypadá jako křída, ale bez prachu při mazání a nepříjemných zvuků při psaní. Je snadno otíratelný vlhkým hadříkem, ale nikdy ho nechtěně jen tak rukou nevymažete. Nemusíte se tak bát, že o celé vaše dílo příjdete přejetím ruky. 

V jednom popisovači máte možnost 2 různých stylů psaní - vyberte si kulatý nebo plochý hrot.

  • Vysoká životnost
  • Použití pro více povrchů: křídové popisovače jsou vhodné také pro zrcadla, sklo a plast. Dobře drží na všem hladkém a neporézním.
  • Bezpečné pro děti - Netoxické, certifikováné, vyrobeny v USA. S těmito křídovými popisovači si nemusíte dělat starosti s toxicitou.  Ideální pro kreativní dospělé i děti. 
  • Snadno se čistí - Tyto bílé křídové popisovače obsahují vysoce pigmentovaný inkoust na bázi vody a jsou bez prachu. Barva se dá snadno beze zbytku setřít vlhkým hadříkem od každého hladkého povrchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: