Ke všem objednávkám nad 2000 Kč od nás máte dopravu zdarma a dárek k tomu.
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Můj kalendář - jsem školák - VÝPRODEJ

Výprodej
2 240 Kč –20 %
210401 Evka Neuman Lyonis flatlay mocup small 00019
2 240 Kč –20 % 1 790 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

I nedokonalý Lyonis si zaslouží lásku. Adoptujte si jeden kousek se slevou a malou chybičkou na kráse - většinou se jedná o malé škrábnutí nebo jinou drobnou nedokonalost, o které budete možná vědět pouze vy. :) Pomozte nám neplýtvat, poskytněte takovým výrobkům nový milující domov a ušetřete.

Není v našich silách vše vyfotit a velkou většinu chyb by foťák ani nezachytil - POKUD TEDY V NÁZVU PRODUTKU NENÍ UVEDENO JINAK - jde vždy o drobnou chybu, která jde vidět až po bližším zkoumání. :) Nedokonalosti se týkají pouze pozadí, magnetky jsou dokonalé jako vždy.

Jako vždy, i tyto jedinečné kousky, vám přijdou dokonale a s láskou zabalené a vy se nemusíte bát je někomu darovat. I na tyto výrobky pak platí naše běžné obchodní podmínky, možnost vrácení a záruka. 

Součástí balení je pozadí (bez tabule v rámu) a 80 ks ručně tvořených magnetek. Jedná se o výrobky, které jsou už hotové, proto nejde zvolit vlastní nadpis. Děkujeme za pochopení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalendář je laděný do nejmenších detailů, aby perfektně seděl malým školákům. Promění povinnosti v zábavu, nastolí pořádek místo chaosu, děti se díky němu stávají samostatnější a vy už s ním nezapomenete na návštěvu lékaře nebo nachystání věcí na plavání. Dává dětem jistotu, učí hrou, probouzí samostatnost a zodpovědnost. Magnetický kalendář můžete umístit přímo do centra dění - na lednici nebo na jakýkoli jiný povrch, kde drží magnetky. Třeba na naši magnetickou tabuli v dřevěném rámu nebo samolepící magnetickou tabuli. (Tabule není součástí balení)

Proč pořídit svému školákovi magnetický plánovací kalendář?

 

 • Dítě se s ním snadno zorientuje v čase a má přehled o tom, co ho čeká - program malých školáků je ve znamení neustálých změn, s magnetkami dny snadno a bez škrtání společně přeplánujete
 • Velmi přirozenou formou učí samostatnosti a zodpovědnosti - jakmile dítě začne plánovat svoje aktivity, cítí se respektovanější. Není potřeba jej do činností nijak motivovat.
 • Učí hrou - stimuluje k učení písmenek, prvnímu čtení, procvičíte na něm i číslice, dny v týdnu, měsíce a roční období.
 • Dává dítěti pocit důležitosti - nevíte, co podniknout o víkendu? Zkuste nechat rozhodnutí na svém dítěti, které bude nadšené, že plánuje program pro celou rodinu.
 • Pomůže i vám - už žádná zapomenutá návštěva doktora nebo zapomenutá svačinka na školní výlet.

 

Sada dětského plánovacího kalendáře obsahuje:

1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu - ideální pro zběsilý růst dětiček. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. Máte doma vestavěnou lednici? Nebo chtějí mít děti kalendář ve svém pokoji? Přikupte magnetickou tabuli v dřevěném rámu (není součástí základní sady kalendáře), na které kalendář i magnetky drží perfektně a kterou můžete zavěsit kamkoli na stěnu.

 

a základní sadu 80 ks ručně vyráběných (téměř nezničitelných!) magnetek: 

 • Sadu aktivit škola - 21 magnetek: 5x škola, 2x kroužek, svátek, prázdniny, počítač, angličtina, družina, výlet, babička a děda, sport, návštěva, narozeniny, doktor, nákup, tvoření, plavání.
 • Sadu počasí - 6 magnetek,
 • Sadu ročních období - 4 magnetky,
 • Sadu emoce - 5 magnetek, které znázorňují nejčastější nálady.
 • Sadu čísel - 12 menších magnetek s čísly, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky.
 • Sadu měsíců - 12 obdélníkových magnetek s měsíci v roce, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky.
 • Sada povinností pro školáky - 10 magnetek: příprava do školy, úklid, vynést odpad, pomoc rodičům, koupel, čistit zoubky, čtení, počítání, psaní, domácí úkoly.
 • 5 magnetek s hvězdičkami na označení splněných úkolů
 • Sadu roků - 2022, 2023, 2024 (v podzimním období už vždy automaticky přidáváme ještě jeden další rok navíc) a 2 magnetky s nápisem “speciální den” a “dnes”, což velmi usnadní orientaci.

 

Na kvalitním provedení magnetek si dáváme záležet, aby děti provázely celé dětství, a mohli je zdědit i mladší sourozenci nebo kamarádi. Jsou voděodolné, neutopí se tak ani v hrnku s čajem. Omyvatelné - neohrozí je tak ani špinavé ruce. Obrázkovou formu děti krásně chápou a starší si na magnetkách procvičí první čtení. Doobjednat magnetky šité přesně na míru vašim dětem můžete zde.

 

Nejčastější dotazy:

Jaký je rozdíl mezi Můj kalendář - chodím do školky a Můj kalendář - jsem školák? 

Tento kalendář je laděn do nejmenších detailů, aby perfektně seděla malým školákům. Pokud máte doma současně  i mladšího sourozence, podívejte se na školkovou variantu. I školní kalendář ale v budoucnu může sloužit pro mladší bráchy, ségry nebo kamarády. Stačí přikoupit sadu magnetek. Kalendáře jsou totiž téměř totožné, liší se pouze výběrem magnetek. 

Jaká je velikost magnetek? 

Všechny magnetky jsou dělané tak, aby přesně sedly do dětských ručiček. Průměr kulatých magnetek je 3 cm, menších magnetek s čísly a hvězdičkami 2 cm. Rozměr obdelníkových magnetek je 1,8 x 4,8 cm, 1,8 x 2,8 cm.

Je kalendář vhodný pouze pro jednou dítě nebo ho můžou využít i sourozenci? 

Pokud mají děti podobné plány a jsme si jisti, že to nevyvolá konflikt (to by bylo trochu kontraproduktivní! :)), můžete používat velmi dobře pouze jeden kalendář. Na druhou stranu děti mají rádi, když je kalendář pouze jejich a vidí v něm jen své plány. Záleží na vašem rozpočtu a dostupném prostoru, který máte!

Můžu si koupit magnetky jednotlivě? 

Součástí kalendáře je 80 magnetek, pokud vám nějaké chybí, tak si je můžete přikoupit i jednotlivě nebo ve větších sadách

 

Je vhodné ještě nějaké magnetky nad rámec základní sady dokupovat? 

Do základní sady kalendáře jsme se snažili vybrat opravdu všechny magnetky, které by se malému školáčkovi mohly hodit. :) Každá rodina je jiná a tak můžete magnetky rozšířit o některé, které jsou speciální jen pro vás. Děti taky milují magnetky jako jsou svátky - Vánoce, Velikonoce, Oslava. Většinou každý den samy odpočítávají, kolik dní ještě do speciálního dne zbývá a to se počty učí jedna radost.

 

Máme zabudovanou lednici, co mám dělat? 

Nenechte se připravit o naše tabulky! Existuje několik kreativních řešení: od zakoupení naší tabule v dřevěném rámu, přes použití magnetické barvy, až po množství přenosných magnetických tabulí dostupných v obchodech. 

 

Pokud jste nenašli odpověď na váš dotaz, tak se podívejte sem a nebo nám napište na mail info@lyonis.cz

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Unikáty
Rozměr magnetické tabule: 56 x 36 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: