Ke všem objednávkám nad 2000 Kč od nás máte dopravu zdarma a dárek k tomu.
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Tabulka - vše v jednom - bílá s hvězdami - VÝPRODEJ

Výprodej
990 Kč –25 %
210430 Evka Neuman SITE Lyonis v byte small 00102
990 Kč –25 % 740 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

I nedokonalý Lyonis si zaslouží lásku. Adoptujte si jeden kousek se slevou a malou chybičkou na kráse - většinou se jedná o malé škrábnutí nebo jinou drobnou nedokonalost, o které budete možná vědět pouze vy. :) Pomozte nám neplýtvat, poskytněte takovým výrobkům nový milující domov a ušetřete.

Není v našich silách vše vyfotit a velkou většinu chyb by foťák ani nezachytil - POKUD TEDY V NÁZVU PRODUTKU NENÍ UVEDENO JINAK - jde vždy o drobnou chybu, která jde vidět až po bližším zkoumání. :) Nedokonalosti se týkají pouze pozadí, magnetky jsou dokonalé jako vždy.

Jako vždy, i tyto jedinečné kousky, vám přijdou dokonale a s láskou zabalené a vy se nemusíte bát je někomu darovat. I na tyto výrobky pak platí naše běžné obchodní podmínky, možnost vrácení a záruka. 

Součástí balení je pozadí (bez tabule v rámu), 1 fixa (k popisování magnetek i tabulky), 1 magnetka hvězda (k označení aktuálního dne, nebo úkolu) a sada 12 ks magnetek hodin- stačí už pak jen domalovat ciferníky a vybrat si přesně ty magnetky, které se vám hodí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč se teď nemůžu podívat na pohádku?

Kdy už půjdeme na procházku?

Mami, kde mám sešity? Já vůbec netušil, že teď máme matiku.

Mami, mami, mami…

 

Co teď a co potom? Máte pocit, že to v poslední době nevíte ani vy sami? 

 

Spousta otázek, rychlá změna plánů, chaos. Nová tabulka, která funguje jako denní nebo i týdenní plán, je na všechny tyhle situace připravená. Pro plánování můžete využít fixy nebo magnetky, a pak činnosti rozplánovat do detailu v rámci dne nebo do celého týdne, abyste všichni věděli, co vás čeká. Tabulka zvládne i plány sourozenců, kdy každý bude mít svou část.

 

V čem vám plánovací tabulka bude vyhovovat?

  • Je popisovatelná – děti si ji tak přetvořit dle obrazu svého = vymalovat okýnka, nakreslit to, co je čeká, ti starší pak doplní název a klidně denní dobu.
  • Mění se dle věku, potřeb a počtu sourozenců – pomůže tříleťákovi pochopit, co ho kdy čeká, o dva roky později nebudete muset tolik bojovat s připomínáním povinnosti a denním režimem. Stačí pak jedna čára, aby sloužila dalšímu sourozenci, který bude mít zájem.
  • Bude všem na očích – je na magnetické folii, aby perfektně držela na lednici nebo jiném kovovém povrchu. 

 

Tip: Pokud doma nemáte žádnou magnetickou plochu, tak si k tabulce pořiďte i naši tabuli v dřevěném rámu, která k ní dokonale pasuje.

 

Nebojte se, že děti denním plánem svážete. Klidně ho tvořte spolu, ať děti ví, co je čeká. Uvidíte, že se uleví jim i vám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Unikáty
výška x šířka: 35 cm x 25 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: