Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

To-Do Tabulka růžovo-zelená - VÝPRODEJ

Výprodej
740 Kč –27 %
210430 Evka Neuman SITE Lyonis v byte small 00095 (2)
740 Kč –27 % 540 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

I nedokonalý Lyonis si zaslouží lásku. Adoptujte si jeden kousek se slevou a malou chybičkou na kráse - většinou se jedná o malé škrábnutí nebo jinou drobnou nedokonalost, o které budete možná vědět pouze vy. :) Pomozte nám neplýtvat, poskytněte takovým výrobkům nový milující domov a ušetřete.

Není v našich silách vše vyfotit a velkou většinu chyb by foťák ani nezachytil - POKUD TEDY V NÁZVU PRODUTKU NENÍ UVEDENO JINAK - jde vždy o drobnou chybu, která jde vidět až po bližším zkoumání. :)

Jako vždy, i tyto jedinečné kousky, vám přijdou dokonale a s láskou zabalené a vy se nemusíte bát je někomu darovat. I na tyto výrobky pak platí naše běžné obchodní podmínky, možnost vrácení a záruka. 

V rámci výprodeje se jedná pouze o magnetickou tabulku. Magnetky ani tabule v dřevěném rámu nejsou součástí. Můžete je přikoupit tady. Je jen na vás s jakými magnetky tabulku budete kombinovat - denní činnosti, domácí práce nebo povinnosti do školky? 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povinnosti, domácí práce i rutinní činnosti jsou mnohem jednodušší, pokud existuje seznam věcí, které je třeba udělat. Tato tabulka je zábavný způsob, jak pomoci dětem (ale klidně i nám dospělým :)) dokončit každodenní úkoly a sledovat pokrok pohybem magnetků. Děti můžou plno věcí dělat přirozeně a je to jednodušší než si myslíte.


„Ukliď si ten pokojíček.“

„Můžeš si už uklidit ten pokoj?“

„Už to nechci opakovat. Jdi a ukliď si ten pokoj!“

A za pár minut klečíte na kolenou, přesouváte hračky do boxů a přemýšlíte, kde jste udělali chybu. Všichni totiž chceme vychovat zodpovědné a samostatné děti, které vyrostou ve šťastné dospělé. A podílení se na domácích pracích je jednou z klíčových věcí. Navíc ulehčí život i vám.

Přitom děti mají přirozeně rády věci pod kontrolou a vůbec jim nevadí mít své úkoly, za které jsou zodpovědné. To, co jim vadí, je neustále naléhající rodič, který jim věci dokola připomíná. Děti můžou domácí práce vykonávat přirozeně a je to jednodušší než si myslíte. S To-do tabulkou budou mít vše před očima. A je úplně na vás a dětech, jak si pravidla nastavíte.

Povinnosti můžete každý den měnit, nebo vybrat pár úkolů, které tam budou dennodenně. Na tabulku se dá psát a využít můžete samozřejmě naše Lyonis magnetky, které se vám přizpůsobí v každé situaci. K dispozici jsou předpřipravené sady nebo si vyberte jednotlivé magnetky přesně podle svých potřeb.

Ulevte si a pusťte se společně do toho. Na začátku to bude stát dost úsilí i s tabulkou, ale brzy se domácí povinnosti stanou přirozenou součástí dne – jak na vaší straně, tak na straně dětí. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Unikáty
? Velikost: 23 x 18 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: