Můj kalendář - chodím do školky

21/STA 21/DLE Zvolte variantu

Kalendář, dělaný na míru dětem, které se chystají nebo chodí do školky. Dává dětem jistotu, učí hrou, probouzí samostatnost a zodpovědnost. Magnetický kalendář můžete umístit přímo do centra dění - na lednici. Bude tak nejen dětským kalendářem, ale přímo rodinným...

Toužíte po originálním nadpisu? Zvolte variantu a do poznámky nám napište, jak by se měl kalendář jmenovat. Doobjednat můžete i magnetky navíc a celý kalendář tak přizpůsobit přesně Vašemu dítěti. Vyberte si je zde.

 


 • Zvolte variantu (3 ks) 2-3 týdny (> 5 ks) 2-3 týdny
1 490 Kč 1 590 Kč od 1 490 Kč
 • Nadpis kalendáře (uveďte do poznámky)
Kategorie: Kalendáře
Záruka: 2 roky
Rozměr kalendáře: Cca 56x36 cm
 

S čím vším vám Lyonis kalendář pomůžE?

 • Dá dětem jistotu - budou přesně vědět, co je čeká - kdy půjdou do školky a kdy se těšit na parádní odpoledne s babičkou.
 • Hravou formu naučí dny v týdnu, měsíce, roční období i čísla.
 • Poslouží k povídání o emocích - dítko si ke každému dnu vybere magnetek vyjadřující jeho pocity, společně pak den můžete probrat a zjistit, co mu udělalo radost, nebo ho naopak trápilo.
 • Vyhnete se nucení do domácích povinností - je to k neuvěření, ale z vlastní zkušenosti mám ověřené, že dítě může uklízet hračky rádo, pokud si to samo naplánuje.
 • Přirozeně motivuje k učení písmenek a následně čtení - v ten pravý moment, kdy dítě projeví zájem, kalendář využijete k učení hrou.
 • V neposlední řadě je kalendář skvělým pomocníkem i pro rodiče - už se vám nestane, že zapomenete na návštěvu logopedie nebo na kroužky.

 

Plánovací kalendář roste s dětmi!

Kalendář je vyráběný tak, aby perfektně seděl a pomáhal dětem od 3 do 6 let. Stačí ale přikoupit magnetky a máte z něj nedocenitelného pomocníka i při nástupu do školy.

 

sada dětského kalendáře obsahuje:

1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu - ideální pro zběsilý růst dětiček. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. (Máte doma vestavěnou lednici? Nebo chtějí mít děti kalendář ve svém pokoji? Přikupte magnetickou tabuli, na které kalendář i magnetky drží perfektně a kterou můžete zavěsit kamkoli na stěnu.)

a základní sadu 80 ks ručně vyráběných (nezničitelných!) magnetek:

 • 21 magnetek krásně zobrazuje aktivity - 5x školka, výlet, babička a děda, hraní doma, hraní venku, sport, návštěva, hraní s kamarády, hřiště, čtení, hraní s mámou, doktor, nákup, tvoření, plavání, narozeniny, hraní s tátou
 • 10 magnetek znázorňující počasí a roční období
 • 5 magnetek na vyjádření nálady
 • 12 menších magnetek s čísly, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky
 • 12 obdélníkových magnetek s měsíci v roce, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky
 • 10 magnetek na úkoly - úklid, ustlat postel, uklidit oblečení, pomoc mámě a tátovi, koupel, jít včas spát, prostřít stůl, uklidit stůl, uklidit hračky a čistit zoubky. 
 • 5 magnetek s hvězdičkami na označení splněných úkolů
 • 5 magnetek s letopočty (2019, 2020, 2021) a nápisem “speciální den” a “dnes”, což velmi usnadní orientaci.

 

Na kvalitním provedení magnetek si dáváme záležet, aby děti provázely celé dětství, a mohli je zdědit i mladší sourozenci nebo kamarádi. Jsou voděodolné, neutopí se tak ani v hrnku s čajem. Omyvatelné - neohrozí je tak ani špinavé ruce. Obrázkovou formu děti krásně chápou a starší si na magnetkách procvičí první čtení. Doobjednat magnetky šité přesně na míru vašim dětem můžete zde.

 

Zvládněte nástup do školky úplně v klidu. Všichni. Plánujte, povídejte si, učte se hrou a udělejte to nejlepší, co můžete - pomozte dětem, aby to zvládly samy.

 

Všechny magnetky jsou dělané tak, aby přesně sedly do dětských ručiček. Průměr kulatých magnetek je 2,8 cm, menších magnetek s čísly a hvězdičkami 1,8 cm. Rozměr obdelníkových magnetek je 1,8 x 4,8 cm, 1,8 x 2,8 cm.

Podobné produkty

Folie školka kuchyň
od 1 490 Kč
2-3 týdny
Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Folie školka kuchyň Folie školka kuchyň
5
MZ Avatar autora | 27.8.2019
Kalendář je krásný. V den narozenin to nebyl top dárek (lehce ho převálcoval vrtulník), nicméně teď po týdnu užívání syn čistí zoubky i cvičí na nožičky rád - protože pak si jde dát hvězdičku za splnění úkolu. Super nápad. Děkujeme a už se těšíme na nástup do školky, to bude teprve zábava.
Folie školka kuchyň Folie školka kuchyň
5
S Avatar autora | 27.2.2019
Kalendář jsme dnes vyzvedli a je fantastický. Krásně propracovaný a detailně udělaný. Je vidět, že je opravdu dělán s láskou. Syn se hned šel podívat a začal plánovat, co kdy bude dělat :) snad mu to vydrží a bude to i plnit :-D Obávám se ale, že mě zruinuje - už jsem začala vybírat další magnetky, co by se mohly hodit :-D Děkuji ještě jednou moc.
Folie školka kuchyň Folie školka kuchyň
5
EP Avatar autora | 17.11.2018
Moc jsem se na kalendář těšila a splnil naprosto moje očekávání:) Fakt skvělý nápad a skvělé zpracování. Předpokládám, že pod stromečkem z toho syn jásat úplně nebude, ale během užívání si ho určitě oblíbí:)
Folie školka kuchyň Folie školka kuchyň
5
ŠT Avatar autora | 2.11.2018
Úžasné zpracování, krásně zabaleno, bleskove dodání - je vidět, že je tvořeno s láskou. Moc děkuji a už se těším, až ho malá pod stromečkem rozbalí ;-)