Klidné září s Lyonis ještě stíháte. Většinu balíčků odesíláme do jednoho týdne, ty s úpravami na přání pak do dvou.
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

100% Garance spokojenosti

Možnost vrácení až 60 dní

Jste zvědavá, jak vám to může doma Lyonis ulehčit, ale máte obavu investovat do jeho vyzkoušení? Nyní jej můžete jednoduše vyzkoušet bez rizika.

Pokud vám Lyonis z jakéhokoliv důvodu doma nesedne, můžete do 60 dnů od prvního nákupu využít garance spokojenosti a my vám vrátíme peníze až do výše ceny 3 kusů.

To ale není vše. Za našimi výrobky si stoprocentně stojíme. Víme, že jsou těmi nejkvalitnějšími, které na trhu můžete najít. Za 5 let existence Lyonis jsme řešili reklamace v takovém počtu, že je může spočítat na prstech jedné ruky. Sami spoustu kousků s dětmi využíváme denně a to vše nám dává jistotu, že vám opravdu vydrží dlouhé roky. Proto se nebojíme nabídnout i garanci okamžité výměny v případě jakéhokoliv problému.

 

IMG_8427 (1)

Jak Garance vrácení do 60 dní funguje? 

1. Napište nám e-mail na info@lyonis.cz, že byste rádi tuto garanci využili.

2. Lyonis zabalíte a odešlete k nám.

3. My vám pošleme na váš účet peníze zpět. 

A ještě pár formalit: Garance vrácení se vztahuje na první objednávku. Vrácení je možné do 60-dnů. Hodnota vrácené částky je až do výše 3 kusů. Náklady na doručení k nám hradí zákazník. 

Jak Garance výměny funguje? 

1. Napište nám e-mail na info@lyonis.cz, že byste rádi tuto garanci využili.

2. Lyonis odešlete k nám a my jej zkusíme opravit, vyčistit nebo napravit cokoli jiného je třeba.

3. Pokud se to podaří, odešleme jej zpět k vám.

4. Pokud to již nepůjde, vyrobíme vám ZDARMA nový.

A ještě pár formalit: Garance výměny je platná 2 roky od zakoupení. Garanci je možné uplatnit na konkrétní výrobek jednou. Poštovné k nám hradí zákazník.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení