Naše magnetky jsou téměř nezničitelné, o nás se to ale tak úplně říct nedá. :) V toto chvíli jsme zavalení jako nikdy (díky vám za to! :)). Pro to, aby u vás byl náš pomocník co nejdříve, děláme všechno, i tak je teď ale přibližná doba doručení vašeho balíčku dva týdny.

Sada emocí

Naučte děti si o svých pocitech a náladách povídat. Když se to naučí,  je pak mnohem snazší poradit si se strachem, pláčem, bolestí, ale taky vědět, co ostatní mají rádi a dělá je šťastnými.


  • (> 5 ks) Skladem
110 Kč
Kategorie: Magnetky - sady
Průměr magnetek: 2,8 cm
 

Tato sada magnetků je ideální příležitostí k tomu, aby jste si s dětmi začali povídat o tom, že nějaké emoce a nálady vůbec máme. Naučte děti své emoce vyjadřovat. Mluvte o nich, označujete, vysvětlujete. To napomáhá dítěti si své emoce uvědomit, roste empatie. 

Sada je ideální doplňkem ke kalendářům nebo týdenním plánům. Zeptejte se dětí každý den, jak se cítí, proč se tak cítí a co by jim případně mohlo pomoci… Naučte děti vyjadřovat svou náladu a nechtějte po nich, aby všechny své negativní emoce potlačovaly. 

Sadu ale využijete i samostatně, připevněte magnetky všech nálad na lednici a v pravou chvíli vždy vemte ten pravý a povídejte si o tom, jak se dítě cítí…

Magnetky perfektně pasují ke všem pomůckám Lyonis, ale využití najdou i na vašich domácích kalendářích. Kvalitní vodoodělné zpracování prodlužuje jejích životnost. Naše magnetky se dědí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: