Rozdáváme dárky! Při nákupu nad 3000 Kč Mini checklist. Při nákupu nad 2000 Kč Sada 12 ks magnetek a doprava je na nás. | Stíháme - odesíláme do 3 pracovních dní
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Sada emocí

Nezničitelné, ručně tvořené
130 Kč 26 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení

Naučte děti si o svých pocitech a náladách povídat. Když se to naučí,  je pak mnohem snazší poradit si se strachem, pláčem, bolestí, ale taky vědět, co ostatní mají rádi a dělá je šťastnými.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada magnetků je ideální příležitostí k tomu, aby jste si s dětmi začali povídat o tom, že nějaké emoce a nálady vůbec máme. Naučte děti své emoce vyjadřovat. Mluvte o nich, označujete, vysvětlujete. To napomáhá dítěti si své emoce uvědomit, roste empatie. 

Sada je ideální doplňkem ke kalendářům nebo týdenním plánům. Zeptejte se dětí každý den, jak se cítí, proč se tak cítí a co by jim případně mohlo pomoci… Naučte děti vyjadřovat svou náladu a nechtějte po nich, aby všechny své negativní emoce potlačovaly. 

Sadu ale využijete i samostatně, připevněte magnetky všech nálad na lednici a v pravou chvíli vždy vemte ten pravý a povídejte si o tom, jak se dítě cítí…

Magnetky perfektně pasují ke všem pomůckám Lyonis, ale využití najdou i na vašich domácích kalendářích. Kvalitní vodoodělné zpracování prodlužuje jejích životnost. Naše magnetky se dědí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky - sady
Průměr magnetek: 2,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: