Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Sada emocí

Nezničitelné, ručně tvořené
130 Kč 26 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Naučte děti si o svých pocitech a náladách povídat. Když se to naučí,  je pak mnohem snazší poradit si se strachem, pláčem, bolestí, ale taky vědět, co ostatní mají rádi a dělá je šťastnými.


BALENÍ OBSAHUJE: Sada obsahuje 5 ks magnetek.

MATERIÁL: Kvalita je pro nás zásadní. Magnetky pro vás vyrábíme ručně.  Jsou ze speciální silné magnetické folie, drží tak perfektně a povrch je z kvalitní pevné samolepky s prémiovým matným povrchem, vypadá tak krásně a vydrží vám navěky. 

PŘIPEVNĚNÍ: Magnetky můžete používat s našimi plánovači nebo samostatně. Drží na jakémkoliv kovovém povrchu. Můžou tak najít místo na vaší lednici nebo na magnetické stěně. Pokud pro ně doma nemáte prostor, přikupte jednu z našich magnetických tabulí v dřevěném rámu nebo si vytvořte celou magnetickou stěnu díky samolepící magnetické tabuli.

ÚPRAVA MAGNETEK: Velkou část našich výrobků tvoříme ručně u nás v Jeseníkách, to nám dovoluje vytvářet  magnetky přímo na vaše přání. Pokud si přejete originální magnetku, objednávejte prosím přes magnetky na přání. 

Detailní popis najdete NÍŽE.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada magnetků je ideální příležitostí k tomu, aby jste si s dětmi začali povídat o tom, že nějaké emoce a nálady vůbec máme. Naučte děti své emoce vyjadřovat. Mluvte o nich, označujete, vysvětlujete. To napomáhá dítěti si své emoce uvědomit, roste empatie. 

Sada je ideální doplňkem ke kalendářům nebo týdenním plánům. Zeptejte se dětí každý den, jak se cítí, proč se tak cítí a co by jim případně mohlo pomoci… Naučte děti vyjadřovat svou náladu a nechtějte po nich, aby všechny své negativní emoce potlačovaly. 

Sadu ale využijete i samostatně, připevněte magnetky všech nálad na lednici a v pravou chvíli vždy vemte ten pravý a povídejte si o tom, jak se dítě cítí…

Magnetky perfektně pasují ke všem pomůckám Lyonis, ale využití najdou i na vašich domácích kalendářích. Kvalitní vodoodělné zpracování prodlužuje jejích životnost. Naše magnetky se dědí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky - sady
Průměr magnetek: 2,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: