DOPRAVA NA PPL ZDARMA (NAD 500 KČ) • ODESLÁNÍ 1-3 DNY
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Kdo je Lyonis

Vyrábíme vychytávky, které dětem dávají jistotu a zatahují je do rozhodování, prostě jim zlepšují náladu. Protože co se děje, když jsou děti spokojené? Je tenhle svět (nejen ten rodičů...:) lepší! A tak dětem dáváme přehled, věříme jejich schopnostem a zvyšujeme jejich sebevědomí, aby měly chuť zkoušet nové věci. Doma, ve školce i v životě.

Protože pokud děti mají radost z toho co dělají, i když to jsou třeba povinnosti, jsou už teď dál než většina dospělých. 


200523_evka neuman_adela a spol_small_00050


Kde jsme se vzali? 

Lyonis se narodil z jednoduché úvahy zoufalé mámy ne úplně nadšeného nového školkáčka: děti mají nárok vědět, co je čeká! Když přijde čas na školku, dny se převrátí naruby, je obtížné najít způsob, jak dětem nový režim přiblížit. To je důvod, proč jsme vytvořili první kalendář a proč vás Lyonis nechává sestavovat plán, které se 100 % přizpůsobí vašim dětem!

Teď už máme obrovský tým vlastních testovačů, celkem 3 kousky, se kterými vymýšlíme další a další magnetické pomůcky, které nám dovolují si dny spolu užívat.

 
200523_evka neuman_adela a spol_small_00007

Proč Lyonis? 

  • Kvalita je pro nás nejvíc. Vyrábíme pomůcky, které se dědí. Už jen rozbalení bude zážitek. 
  • Rodinná výroba nám dovoluje si s vašimi objednávkami vyhrát. Jsme rádi, že nám píšete a nebojíte se zeptat.
  • Naše nápady pipláme do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které budete moci používat dlouhá léta. 
  • Snažíme se být v co možná největší míře ekologičtí. Nejsme dokonalý, ale kde to jde, tak se snažíme chovat ekologicky. Neposíláme zbytečné sáčky navíc a obaly našich výrobků jsou plně recyklovatelné. 
  • Nákupem Lyonis podpoříte lidi, kteří milují svoji práci a dávají jí podobu, která nejen potěší oko, ale může i pomáhat. Podobu pomůcek, které v sobě snoubí vkusnost, originalitu a pozitivní energii. Budete hrdí na to, že je můžete na lednici nebo stěně ukázat!
  • Kromě toho, že celá rodina si Lyonis zamiluje, s námi začnete prožívat klidnější dny a budete si je společně mnohem více užívat. 
  • S Lyonis děti pociťují kontrolu nad svým životem, což vede k rozvoji samostatnosti a zodpovědnosti. A větší spokojenosti všech!

 

200523_evka neuman_adela a spol_small_00011 

Všechno do posledního puntíku promýšlíme a zkoušíme, vylepšujeme, kontrolujeme, balíme a posíláme k Vám. I díky vám můžeme dělat něco, co nás baví a dává nám smysl. Díky, že podporujete malou českou výrobu a jste v tom s námi!

 

Adéla, Roman, Kubík, Izi a Tobík Článek, kde se o nás můžete dozvědět víc:

fsfs

 

Rychle do E-SHOPU prozkoumat naše do detailu promyšlené pomůcky