Naše magnetky jsou téměř nezničitelné, o nás se to ale tak úplně říct nedá. :) V toto chvíli jsme zavalení jako nikdy (díky vám za to! :)). Děláme vše pro to, aby u vás byly balíčky co nejdříve. I tak se ale doba doručení může až na 2 týdny. Děkujeme vám za vaši podporu. A víte, že si teď při objednávce nad 2000 Kč v košíku můžete vybrat dárek v hodnotě 240 Kč? :)

Jak se doopravdy připravit na školku?

Jestli vám můžu radit, nestresujte se zbytečně nekonečným seznamem, co všechno by vaše dítě mělo umět, než nastoupí do školky. Jsou daleko důležitější věci. Dobrá zpráva je, že se na ně zvládnete ještě připravit. I proto jsem sepsala 10dílný e-mailový seriál, se kterým získáte návod jak na to. 

 

Co se v e-mailovém seriálu „Jak připravit dítě (i sebe) na školku“ dozvíte

  • Jak je to s tím obávaným seznamem a co je důležitější?
  • Co všechno si společně zvládnete předem natrénovat.
  • Dostanete tipy, jak zvládat odloučení.
  • A zjistíte, co dítěti nejvíce pomůže.

 

Každý den vám do schránky přistane jeden e-mail, můžete se k nim tak kdykoliv vrátit. Jeho čtení vám nezabere víc jak 10 minut, protože sama se třemi dětmi vím, jak těžké je schrastit chvilku o samotě. 

 

Všechny tipy, které vám v e-mailovém seriálu prozradím, jsou ověřené mými 3 dětmi, ale dala jsem do nich i to, s čím se na mě obrací maminky, které si koupily pomocníky Lyonis. Nemůžu vám slíbit, že až si je všechny přečtete, nenastane žádný problém. Ručím ale za to, že se tahle příprava stoprocentně vyplatí, a díky ní v září vykročíte pravou nohou.Prozkoumat Lyonis pomůcky, které dětem pomáhají nejen s nástupem do školky.