DÁREK A DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Můj velký kalendář

Náš bestseller - kalendář, který si s jistotou zamiluje celá rodina. Promyšlený do posledního detailu. Od originálního designu a funkčního rozložení, přes místo na odkládání magnetek, po to nejdůležitější - vytváří prostor pro sny a plány vás i dětí.

 

2 položek celkem

Cena

27902791
127902791

Značky

Položek k zobrazení: 2

Kalendář je krásným a originálním doplňkem do dětského pokojíčku, který může děti doprovázet po celou školku a školu. Oba kalendáře se od sebe liší pouze výběrem magnetek - které jsou šité na míru dětem, které jdou objevovat svět do školky nebo větším školákům, kteří se nechtějí ztratit ve svých povinnostech a kroužcích. S růstem dětí a změnou plánů, tak vždy stačí doplnit jen pár magnetek. 

S kalendářem se děti tou nejpřirozenější formou učí plynutí času, dny v týdnu, měsíce, roční období, čísla ale třeba i číst. Zažívají s ním to, co už dlouho chtějí. Mít věci pod kontrolou! Dát dětem možnost svůj program částečně řídit je perfektní příležitost, jak jim předat část zodpovědnosti. Plánujte, povídejte si, učte se hrou a udělejte to nejdůležitější - užijte si každý den v klidu, bez neustálého opakování a připomínán