Klidné září s Lyonis ještě stíháte. Většinu balíčků odesíláme do jednoho týdne, ty s úpravami na přání pak do dvou.
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Můj velký kalendář

2 položek celkem

Náš první a přitom stále nejprodávanější kalendář, který si s jistotou zamiluje celá rodina. Tento kalendář je promyšlený do posledního detailu. Od vkusného designu a originálního rozložení, přes místo na odkládání magnetek, po to nejdůležitější - vytváří prostor pro sny a plány vás i dětí.

Je krásným a originálním doplňkem do dětského pokojíčku, který může děti doprovázet po celou školku a školu. Oba kalendáře se od sebe liší pouze výběrem magnetek - které jsou šité na míru dětem, které jdou objevovat svět do školky nebo větším školákům, kteří se nechtějí ztratit ve svých povinnostech a kroužcích. S růstem dětí a změnou plánů, tak vždy stačí doplnit jen pár magnetek. 

S kalendářem se děti tou nejpřirozenější formou učí plynutí času, dny v týdnu, měsíce, roční období, čísla ale třeba i číst. Zažívají s ním to, co už dlouho chtějí. Mít věci pod kontrolou! Dát dětem možnost svůj program částečně řídit je perfektní příležitost, jak jim předat část zodpovědnosti. Plánujte, povídejte si, učte se hrou a udělejte to nejdůležitější - užijte si každý den v klidu, bez neustálého opakování a připomínání. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení