Jak nakupovat

Všechno na koleně vymýšlíme a zkoušíme, vylepšujeme, kontrolujeme, balíme a posíláme k Vám. S radostí a láskou! Díky vám můžeme dělat něco, co nás baví a dává nám v dnešním světě smysl.

Děkujeme, že nám píšete a nebojíte se zeptat.

Máme tým vlastních testovačů, celkem 3 kousky, se kterými vždy vše poctivě zkoušíme a vylaďujeme k dokonalosti. Někdy nám ale dávají pěkně zabrat a naše pracovní plány je vůbec nezajímají. Proto je dodací doba našich pomůcek 2-3 týdny.

Rozhodli jste se pro naše pomůcky na poslední chvíli a narozeniny se blíží? Nebojte se nám napsat, uděláme vše, co je v naších silách, aby dárek dorazil včas a rozzářili jsme dětské oči. 

Potřebujete magnetku, která bude šitá vám na míru? Rádi Vám ji vytvoříme.

Největší odměnou je pro nás vědomí, že naše pomůcky dětem opravdu pomáhají a že se k nim každý den s radostí vracejí. Budeme moc rádi za vaše hodnocení, zpětnou vazbu nebo fotku.

Rychle do E-SHOPU prozkoumat naše do detailu promyšlené pomůcky

 

  • Kvalita je pro nás nadevše. Vyrábíme pomůcky, které se dědí. 
  • Rodinná výroba nám dovoluje si s vašimi objednávkami vyhrát. Máme možnost se postarat o každého Lyonis fandu. Jsme rádi, že nám píšete a nebojíte se zeptat.
  • Lyonis je nadčasové. Naše nápady pipláme do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které budete moc používat dlouhá léta. 
  • Snažíme se být v co možná největší míře ekologičtí. Nejsme dokonalý, ale kde to jde, tak se snažíme chovat ekologicky. Neposíláme zbytečné sáčky navíc a obaly našich výrobků jsou plně recyklovatelné. 
  • Nákupem Lyonis podpoříte lidi, kteří milují svoji práci a dávají jí podobu, která nejen potěší oko, ale může i pomáhat. Podobu pomůcek, které v sobě snoubí vkusnost, originalitu a pozitivní energii. Budete hrdí na to, že je můžete na lednici nebo stěně ukázat!
  • S Lyonis děti pociťují kontrolu nad svým životem, což vede k rozvoji samostatnosti a zodpovědnosti. A větší spokojenosti všech!