Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Checklist

Garance spokojenosti 60 dnů
690 Kč 690 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Všechny povinnosti jsou mnohem jednodušší, pokud je nemusíme stále nosit v hlavě. A to platí pro nás i děti. Toto je tabulka, u které nebudete vědět, jestli si ji nechat pro sebe nebo ji dát dětem. Je ideální pro všechny malé školáčky, kteří už umí číst a chtějí mít své úkoly pod kontrolou. Stejně tak pro nás dospělé, kteří vědí, že základním kamenem úspěšných návyků, je mít je stále na očích... :) 


VYRÁBÍME I VE SLOVENSKÉM, ANGLICKÉM A NĚMECKÉM JAZYCE:  Stačí objednat cokoli na našem eshopu a do poznámky k objednávce napsat zkratku AJ, DE nebo SK. Bližší info najdete tady.


BALENÍ OBSAHUJE: 1x ohebnou magnetickou folii (A4, 21x29,7 cm) a jeden černý Steadler popisovač. Tabulku můžete umístit přímo do centra dění - na lednici nebo na jakýkoli jiný povrch, kde drží magnetky. Třeba na naši magnetickou tabuli v dřevěném rámu nebo samolepící magnetickou tabuli. (Tabule není součástí balení)

MATERIÁL: Kvalita je pro nás zásadní. Vyrábíme funkční výrobky, které budete moci používat dlouhá léta. Plánovače i magnetky jsou ze speciální silné magnetické folie, s kvalitní samolepkou a prémiovým matným povrchem.

RODINNÁ VÝROBA: Velkou část tvoříme ručně u nás v Jeseníkách, to nám dovoluje vytvářet personalizované výrobky a magnetky přímo na vaše přání.

VLASTNÍ NADPIS: Rádi vám váš výrobek personalizujeme. Pokud si přejete originální nadpis, zvolte variantu s vlastním nadpisem a do poznámky nám napište jeho znění.

Detailní popis najdete NÍŽE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Checklist

Checklist
Magnetická  ....drží na čemkoli kovovém.
Checklist
Univerzální velikost A4, 21x 29,7 cm.
Checklist
Nekonečně popisovatelná ... šetří tiskárnu i papír.
Checklist
Začít můžete kdykoli Od 6 do 100 let.
Checklist
Kvalitní matné provedení Jedna tabulka na spoustu let.
Checklist
S 1 popisovačem skvěle drží a lehce se "gumuje"

Nemusíte s dětmi bojovat. Každý den stojí za to prožít v klidu.

Všichni chceme vychovat zodpovědné a samostatné děti, které vyrostou ve šťastné dospělé. A podílení se na svých i domácích povinnostech je jednou z klíčových věcí. Navíc to, že jsou děti zodpovědné za své úkoly, ulehčí život i vám.
Checklist

Tip Adély

"Check list je skvělý pro všechny děti, které už umí číst a psát. Nejstarší syn tabulku začal používat asi v polovině první třídy a je pro něj (i mě:)) velkým pomocníkem. Ani jeden nemusíme myslet na to, co je večer před pohádkou třeba.  Navíc je skvělá i pro nás dospělé. Sama ji používám jako takový habit tracker na činnosti, které jsou pro mě důležité - jako je jóga nebo meditace. :)"

Prémiové kvalitní provedení 

Odolnost tabulky zvyšuje speciální matná voděodolná samolepka, takže ji neohrozí ani upatlané a mokré ručičky. Díky speciálnímu materiálů drží opravdu perfektně a to jak na lednici, tak na kterémkoliv jiném kovovém povrchu.
Checklist

Výhody tabulky 

  • Přehledná
  • Nekonečná
  • Nezničitelná
  • Zábavná
  • Intuitivní
  • 100% funkční
Konečně se mi podařilo motivovat syny, aby plnily nějaké své povinnost. A navíc s radostí a motivací! Děkuji. Krásné zpracování. Teraza
Checklist
Jsem moc spokojena po všech stránkách - s rychlostí dodání, krásným zabalením i provedením všech výrobků. Děti byly nadšené ihned a je znát velký pokrok v jejich přístupu, těší se vždy na okamžik, až si budou moci "odškrtnout" splnění nějakého úkolu. Dobrovolně si nakládají tolik úkolů, co se jim tam vejde :-). Děkuji!

Dáša

25.3.2021
Checklist
Hodnocení nepíši, ale tady jsem byla tak moc mile překvapená jak komunikací a vstřícností, tak s objednaným zbožím, že si to zaslouží uznání. Svoje děti nemám, a přesto jsem z balíčku byla nadšena a to i po vzhledové stránce - byl pracně zabalený a neměl žádný nadbytečný plast, celkově na něm bylo hezky vidět, jak si e-shop dává záležet na kvalitě i kvantitě. Vše co bylo objednáno přišlo v tom nejlepším stavu i s radostmi navíc. Nemám co vytknout !

Karolína

27.4.2021
Checklist
Tak takovou pecku jsem skutečně nečekala! Období s piktogramy máme už dávno za sebou, ale přípomínáček by mohl pomoci ušetřit mé nervy s ustavičným připomínáním. Toto je něco víc, daleko víc, než bych čekala. Byla jsem v úžasném překvapení a děkuji za ten krásný pocit při rozbalování, který to ve mně vyvolalo. Věřím, že do toho dáváte úplně maximum, kus sebe, své energie, lásky, péče. Já to tam vidím. A děkuji! Co do praktičnosti, estetiky, prostě bomba!

Bibiana

31.8.2021
Checklist

Tým Lyonis

Jsme vděčné za každou jednu vaši objednávku, protože nám pomáháte už od roku 2017 budovat náš sen o samostatných a spokojených dětech. A díky vám můžeme šířit radost z Lyonis ještě dál. Z každého balíčku část zisku odesíláme na vybrané projekty Donio. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: