Rozdáváme dárky! Při nákupu nad 3000 Kč Mini checklist. Při nákupu nad 2000 Kč Sada 12 ks magnetek a doprava je na nás. | Stíháme - odesíláme do 3 pracovních dní
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Checklist

Garance spokojenosti 60 dnů
690 Kč 690 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení

Ve velikosti A4 (21x29,7 cm), 7 řádků na denní návyky & 7 řádků na týdenní návyky & prostor na poznámky a zhodnocení


Všechny povinnosti jsou mnohem jednodušší, pokud je nemusíme stále nosit v hlavě. A to platí pro nás i děti. Toto je tabulka, u které nebudete vědět, jestli si ji nechat pro sebe nebo ji dát dětem. Je ideální pro všechny malé školáčky, kteří už umí číst a chtějí mít své úkoly pod kontrolou. Stejně tak pro nás dospělé, kteří vědí, že základním kamenem úspěšných návyků, je mít je stále na očích... :)  

Součástí balení je tabulka a jeden černý Steadtler popisovač

Detailní informace

Detailní popis produktu

Checklist

Checklist
Magnetická  ....drží na čemkoli kovovém.
Checklist
Univerzální velikost A4, 21x 29,7 cm.
Checklist
Nekonečně popisovatelná ... šetří tiskárnu i papír.
Checklist
Začít můžete kdykoli Od 6 do 100 let.
Checklist
Kvalitní matné provedení Jedna tabulka na spoustu let.
Checklist
S 1 popisovačem skvěle drží a lehce se "gumuje"

Nemusíte s dětmi bojovat. Každý den stojí za to prožít v klidu.

Všichni chceme vychovat zodpovědné a samostatné děti, které vyrostou ve šťastné dospělé. A podílení se na svých i domácích povinnostech je jednou z klíčových věcí. Navíc to, že jsou děti zodpovědné za své úkoly, ulehčí život i vám.
Checklist

Tip Adély

"Check list je skvělý pro všechny děti, které už umí číst a psát. Nejstarší syn tabulku začal používat asi v polovině první třídy a je pro něj (i mě:)) velkým pomocníkem. Ani jeden nemusíme myslet na to, co je večer před pohádkou třeba.  Navíc je skvělá i pro nás dospělé. Sama ji používám jako takový habit tracker na činnosti, které jsou pro mě důležité - jako je jóga nebo meditace. :)"

Prémiové kvalitní provedení 

Odolnost tabulky zvyšuje speciální matná voděodolná samolepka, takže ji neohrozí ani upatlané a mokré ručičky. Díky speciálnímu materiálů drží opravdu perfektně a to jak na lednici, tak na kterémkoliv jiném kovovém povrchu.
Checklist

Výhody tabulky 

  • Přehledná
  • Nekonečná
  • Nezničitelná
  • Zábavná
  • Intuitivní
  • 100% funkční
Konečně se mi podařilo motivovat syny, aby plnily nějaké své povinnost. A navíc s radostí a motivací! Děkuji. Krásné zpracování. Teraza
Checklist
Jsem moc spokojena po všech stránkách - s rychlostí dodání, krásným zabalením i provedením všech výrobků. Děti byly nadšené ihned a je znát velký pokrok v jejich přístupu, těší se vždy na okamžik, až si budou moci "odškrtnout" splnění nějakého úkolu. Dobrovolně si nakládají tolik úkolů, co se jim tam vejde :-). Děkuji!

Dáša

25.3.2021
Checklist
Hodnocení nepíši, ale tady jsem byla tak moc mile překvapená jak komunikací a vstřícností, tak s objednaným zbožím, že si to zaslouží uznání. Svoje děti nemám, a přesto jsem z balíčku byla nadšena a to i po vzhledové stránce - byl pracně zabalený a neměl žádný nadbytečný plast, celkově na něm bylo hezky vidět, jak si e-shop dává záležet na kvalitě i kvantitě. Vše co bylo objednáno přišlo v tom nejlepším stavu i s radostmi navíc. Nemám co vytknout !

Karolína

27.4.2021
Checklist
Tak takovou pecku jsem skutečně nečekala! Období s piktogramy máme už dávno za sebou, ale přípomínáček by mohl pomoci ušetřit mé nervy s ustavičným připomínáním. Toto je něco víc, daleko víc, než bych čekala. Byla jsem v úžasném překvapení a děkuji za ten krásný pocit při rozbalování, který to ve mně vyvolalo. Věřím, že do toho dáváte úplně maximum, kus sebe, své energie, lásky, péče. Já to tam vidím. A děkuji! Co do praktičnosti, estetiky, prostě bomba!

Bibiana

31.8.2021
Checklist

Tým Lyonis

Jsme vděčné za každou jednu vaši objednávku, protože nám pomáháte už od roku 2017 budovat náš sen o samostatných a spokojených dětech. A díky vám můžeme šířit radost z Lyonis ještě dál. Z každého balíčku část zisku odesíláme na vybrané projekty Donio. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: