Novinka

Moje ranní a večerní rutina

678/ZEL 678/RUZ Zvolte variantu
  • 1 z 2

Naučte své děti zodpovědnosti a samostatnosti. Tabulka denního režimu je na to přímo dělaná. Pomůže vám prožít každé ráno a večer bez stresu a neustálého připomínání. Stačí málo, a jak pro děti, tak pro vás, bude každý den jednodušší.

 

 


  • Zvolte variantu (5 ks) 1 týden (2 ks) 1 týden
549 Kč 549 Kč 549 Kč
  • Barva
Kategorie: Denní režim
Rozměr magnetické fólie: 28x20cm
 

Chystání se do školky, školy a do postele nikdy nebylo jednodušší. Spoustu činností, u které děti vyžadují vaši asistenci, zvládnou s vizuální pomůckou samy.  Jednoduše, bez připomínání a s lepším pocitem.

S tabulkou rutiny už nebudete muset  každodenní úkoly, jako třeba čištění zoubků nebo uklízení hraček stále dokola připomínat.  S vaší důvěrou a tabulkou, která bude stále na očích, prožijete každý den mnohem víc v klidu. Tabulka rutiny přinese dětem pocit bezpečí, jistoty a radost z toho, co všechno za den dokázaly.

Tabulka pro bezproblémové zvládnutí každodenní rutiny je na magnetické folii. Perfektně se přichytí na lednici nebo jiný kovový povrch, a udrží tempo s růstem dětí.

Je popisovatelná. Děti si tabulku můžou nadepsat, vybarvovat, zaškrtávat úkoly nebo vymalovávat hvězdičky. Pokud u vás frčí magnetky, dokupte si balíček hvězdiček, které najdou využití i u kalendářů a jiných plánovacích pomůcek LYONIS.

Podobné produkty

Denni rutina zelena prazdna 01
549 Kč
1 týden
Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: