Od 1.2.2021 budeme naše výrobky zdražovat. Do 31.1. máte ještě možnost nakoupit za stávající ceny.

Moje ranní a večerní rutina

678/ZEL 678/RUZ Zvolte variantu

Naučte své děti zodpovědnosti a samostatnosti. Tabulka denního režimu je na to přímo dělaná. Pomůže vám prožít každé ráno a večer bez stresu a neustálého připomínání. Stačí málo, a jak pro děti, tak pro vás, bude každý den jednodušší.

 

 


  • Zvolte variantu (3 ks) 1-2 týdny (> 5 ks) 1-2 týdny
640 Kč
  • Barva
Kategorie: Denní režim
Rozměr magnetické fólie: 28x20cm
 

Chystání se do školky, školy a do postele nikdy nebylo jednodušší. Spoustu činností, u které děti vyžadují vaši asistenci, zvládnou s vizuální pomůckou samy.  Jednoduše, bez připomínání a s lepším pocitem.

S tabulkou rutiny už nebudete muset  každodenní úkoly, jako třeba čištění zoubků nebo uklízení hraček stále dokola připomínat.  S vaší důvěrou a tabulkou, která bude stále na očích, prožijete každý den mnohem víc v klidu. Tabulka rutiny přinese dětem pocit bezpečí, jistoty a radost z toho, co všechno za den dokázaly.

Tabulka pro bezproblémové zvládnutí každodenní rutiny je na magnetické folii. Perfektně se přichytí na lednici nebo jiný kovový povrch, a udrží tempo s růstem dětí.

Děti si tabulku můžou nadepsat, vybarvovat, zaškrtávat úkoly nebo vymalovávat hvězdičky. 

Moje ranní a večerní rutina OBSAHUJE:

1x ohebnou popisovatelnou magnetickou plánovací folii (cca 28x20 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu - ideální pro zběsilý růst dětiček. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. 
Magnetky nejsou součástí. Pokud u vás frčí magnetky, dokupte si balíček hvězdiček, které najdou využití i u kalendářů a jiných plánovacích pomůcek LYONIS.

Podobné produkty

Tabulka, která se přizpůsobí
640 Kč
1-2 týdny
Detail
To-Do Tabulka - zvládám věci sám a bez připomínání!
od 590 Kč
1-2 týdny
Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: