Nenechejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Každá jednotlivý kalendář i magnetka projdou našima rukama. Magnetky jsou ručně lepené a díky tomu téměř nezničitelné. To se ale bohužel nedá říct o nás. :-) Stiháme tak jen omezený počet kusů a čím dřív objednáte, tím větší budete mít jistotu, že jeden z těch kousků bude právě váš.

Nedatovaný měsíční magnetický rodinný kalendář

825/VAR 825/VAR2 825/VAR3 825/VAR4 Zvolte variantu

Král rodinných plánů a úkolů.
Rozlučte se s nefunkčními aplikacemi a přeškrtanými papíry. Magnetický kalendář můžete umístit na místo, které máte během dne stále na očích - na lednici. S tímto krásným a užitečným plánovacím pomocníkem, bude mít každý člen rodiny neustále přehled o tom, co jej čeká.

Je na popisovatelné magnetické folii, takže ho můžete použít každý měsíc znovu a znovu. Stačí vám jeden jediný na spoustu let dopředu. Už nikdy nebudete poznámky hledat.

Toužíte po originálním nadpisu Kalendáře i kolonek? Zvolte variantu a do poznámky napište podrobnosti. Doobjednat můžete i magnetky navíc a mít tak v kalendáři přesně to, co potřebujete. 

Dřevěný rám není součástí, pokud chcete kalendář umístit jinam, než na lednici, tak k němu pořiďte ještě naši magnetickou tabuli

 

 


  • Zvolte variantu (> 5 ks) 1 týden (> 5 ks) 1 týden (2 ks) 2-3 týdny (> 5 ks) 2-3 týdny
1 290 Kč 1 440 Kč 1 440 Kč 1 590 Kč od 1 290 Kč
  • Možnosti
Kategorie: Rodinné
Rozměr magnetické fólie (?): 36 x 56cm
 

plánovací kalendář pro celou rodinu

Pusťte se do plánování všichni společně. Tenhle kalendář je dostatečně velký, aby pojmul plánování pro celou rodinu. Díky tomu, že je nedatovaný, můžete začít kdykoliv a nemusíte tak čekat na začátek roku. S velkými plány můžete začít hned.

Je magnetický a můžete ho umístit třeba na lednici, kde ho celá rodina má pořád na očích. Pro týdenní jídelníček a nákupní seznamy je jeho poloha přímo strategická. S tímto kalendáři už vaše poznámky nezapadnou někde v aplikaci nebo diáři.  

Díky velkému formátu, dostatku místa pro popisování a strategickému umístění tak konečně už o všem nebude mít přehled jenom máma. Všichni uvidí, co, kdy a koho tento měsíc čeká. Je tady konec zapomínání a neustálého připomínání.

Pokud se u vás doma mění plán během okamžiku, pusťte se do jeho popsání s výbavou whiteboard makerů, které smažete i přejetím ruky nebo suchým hadříkem. Chcete mít jistotu, že rozplánování domácích povinností nikdo omylem nevymaže? Zapište je chalk makery. Na jejich smazání bude třeba vytáhnout vlhký hadřík.

 

Každý rodina je jiná - přizpůsobte kalendář té vaší.

Tvořte společně váš měsíční plán, měsíční výzvu, týdenní jídelníček, poznámky, seznamy úkolů, nákupní seznam... Rozlučte se jednou pro vždy s přeškrtaným papírovým kalendářem a nahraďte ho takovým, který se všem rychlým změnám přizpůsobí. 

Nemusíte zůstávat jen u rozplánování dnů. Rodinný kalendář funguje jako perfektní motivace pro změnu návyků nebo k plnění cílůVytyčte si společnou měsíční výzvu - co třeba ranní otužování? Do každého dne zaznamenejte výsledek a společně se podporujte. Máte každý jiný cíl? Máma chce každý den cvičit jógu, táta si jít zaběhat, děti hrát na klavír nebo se učit anglicky? Každý vezměte svoji barvu a zaznamenávejte si den po dni, jak se vám to daří. Máte dokonalý přehled o tom, kdo, kdy a jak často se dané aktivitě věnuje. Na konci měsíce pak můžete společně zhodnotit váš pokrok, oslavit ho a naplánovat další.

Pokud vás baví tvořit, budete mít dost prostoru na vyřádění, takže si svůj magnetický nástěnný kalendář můžete každý měsíc vyzdobit podle svých představ. Je jen na vás, jak které oddíly využijete. To-do listy, poznámky, denní menu, malůvky, citát, psaní nebo magnetky? Všechno je možné. 

Lyonis kalendář slouží také jako výborný pomocník pro reflexi. Díky měsíčnímu vyhodnocení se vždycky můžete ohlédnout zpět a zhodnotit, co se vám během celého měsíce povedlo. Kalendář se tak stane užitečným nástrojem pro hodnocení pokroku celé rodiny. A při plánování pamatujte - cesta je cíl. Ať ta vaše společná stojí za to! 

 

SADA KALENDÁŘE OBSAHUJE:

PLÁNOVACÍ RODINNÝ KALENDÁŘ - 1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. Dřevěný rám není součástí, pokud doma máte vestavěnou lednici nebo jednoduše chcete mít kalendář jinde, přikupte magnetickou tabuli, na které kalendář i magnetky drží perfektně, a kterou můžete zavěsit kamkoli na stěnu.

1) s 1 černým magnetickým popisovačem - za sucha stíratelným (1090 Kč)

2) se sadou 4 barevných magnetických popisovačů - za sucha stíratelných (1220 Kč)

3) s vlastními nadpisy + 1 černý magnetický popisovač - za sucha stíratelných (1290 Kč)

4) s vlastními nadpisy + sada 4 barevných magnetických popisovačů - za sucha stíratelných (1420)

 

* V případě, že jste vybrali kalendář s vlastními nadpisy, přidejte poznámku (ve 3. kroku objednávky) s těmito informacemi:
1) Nadpis kalendáře - např. Náš měsíc, Novákovi, kratší citát atd... :)
2) Pokud chcete i nadpisy 3 spodních kolonek, připište jaké (zleva doprava) - například dětská jména pro jejich vlastní úkoly, seznam úkolů, poznámky, události, další měsíc, nákupní seznam, týdenní menu, týdenní cíle atd. 

 

Co je na nedatovaném rodinném kalendáři to nejlepší?

  • Je dostatečně veliký a magnetický - je to plánovací pomocník pro celou rodinu, kterého, díky umístění na ledničku, budou mít všichni neustále na očích.
  • Můžete si ho kdykoli přizpůsobit měnícím se potřebám vaší rodiny. 
  • Použijte na něj popisovače, magnetky, funguje k plánování, jako motivace pro splnění výzev, jako jídelníček, nákupní seznam i pro zaznamenání důležitých vzpomínek.
  • Jako všechny Lyonis kalendáře je i tento vyráběn s láskou v Jeseníkách.

 

* Máte zabudovanou lednici nebo chcete mít kalendář třeba v předsíni? Dokupte naši magnetickou tabuli v dřevěném rámu a můžete ho připevnit na jakoukoliv stěnu. 

 

Všechny vzory, kresby a ilustrace jsou tvořeny © Lyonis. Všechna práva vyhrazena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: