Vánoce jsou u nás v plném proudu. Zatím objednávky přijímáme - balíčky posíláme postupně, vše vyexpedujeme (nejpozději:)) do Vánoc. Děkujeme za pochopení a ohromný každoroční zájem.

Magnetická tabule 60x40 cm

  • 1 z 3

Momentálně vyprodané. K objednání po 1.12. Objednávky vytvořené první týden v prosinci ještě pod stromeček pravděpodobně zvládneme doručit.


Naše pomůcky nemusí být jen na lednici. Díky této magnetické tabuli s dřevěným rámem můžete vše přemístit třeba do dětského pokojíčku. Tabule v dřevěném rámu je ideálním doplňkem ke všem větším tabulkám Lyonis, které chcete umístit jinam než na lednici. Rozměr tabule je 60cm x 40cm a přesně sedí ke všem velkým kalendářům i týdenním plánům.


  • Na dotaz
640 Kč
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1 kg
Rozměr tabule: 61cm x 41cm
Položka byla vyprodána...
 

Všechny naše pomůcky na tabuli drží samy o sobě perfektně. Přikoupením tabule budete mít možnost volby - v počátku můžete mít naše pomůcky na lednici v centru dění a magnetická tabule v dřevěném rámu je samostatně skvělá na hraní a malování. Když vám dítko trochu povyroste, nebo se na to bude cítit, přesunete vše třeba do dětského pokojíčku.

 

Foto je pouze ilustrační, součástí je pouze magnetická tabule v dřevěném rámu, kalendář s magnetky můžete přikoupit zde.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: