Jako každý rok zvládneme omezené množství. Objednávejte proto s předstihem. Do 31.10. navíc S DOPRAVOU ZDARMA A DÁRKEM K TOMU. Stačí nakoupit nad 2000 Kč a zadat kód "VANOCE21".
Novinka

Sada hodiny

  • 1 z 2

Když se ráno vypravujete, nechcete ztratit ani sekundu vysvětlováním. Stejně tak, když už se vidíte, jak se večer ukládáte ke spánku. Zatímco ostatní mámy nahání děti do postele, vy už vyrážíte vstříc večernímu odpočinku. Magnetky hodiny  jsme vymysleli tak, aby byly nápomocné při dopolední výuce i odpolední pohodě, jednoduché, aby si vždy zasloužily místo na každé naší tabulce. Jejích minimalistický design a univerzální provedením ji proměňuje v pomocníka, o kterého se můžete opřít za každé situace. Díky kvalitní české výrobě klidně několik let. 


  • 20 Kč / 1 ks
  • (> 5 ks) Skladem
240 Kč
Kategorie: Magnetky - sady
Hmotnost: 0.048 kg
Počet magnetek v sadě: 12 ks
Průměr magnetek: 2,8 cm
 

Se sadou hodin budou děti přesně vědět, co je daný den čeká. Stačí do magnetek fixou dokreslit ručičky a zábava může začít. 

Ideálním doplňkem je fixa stabilo, kterou dítě nemaže jen pouhým dotykem. 

Magnetky perfektně drží na kalendářích Lyonis, ale využití najdou i na vašich domácích kalendářích nebo jen tak na hraní. Kvalitní vodoodělné zpracování prodlužuje její životnost. Naše magnetky se dědí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: