Naše magnetky jsou téměř nezničitelné, o nás se to ale tak úplně říct nedá. :) V toto chvíli jsme zavalení jako nikdy (díky vám za to! :)). Děláme vše pro to, aby u vás byly balíčky co nejdříve. I tak se ale doba doručení může až na 2 týdny. Děkujeme vám za vaši podporu. A víte, že si teď při objednávce nad 2000 Kč v košíku můžete vybrat dárek v hodnotě 240 Kč? :)

Hodnocení obchodu

5,0 44 hodnocení
Přidat hodnocení
5
43x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora Iva | 21.2.2021
Vše v naprostém pořádku, synovi se magnetky moc líbí a děkujeme za dáreček
A Avatar autora Andrea Z. | 20.2.2021
Děkujeme za krásný kalendář a spoustu magnetků na "vylepšení", už visí na lednici a dělá (nejen) parádu :-) K Vánocům starší dcera dostala kalendář a ani ne po dvou měsících jsme už rády dokoupily další magnetky abychom měly vše skutečně "na míru" a taky jsme pořídily menší kalendář pro mladší dceru/mě. Magnetky i kalednář se nám moc líbí, pomáhají nám snáze naplánovat čas a rozvrhnout si práci i zábavu a v neposlední řadě si s nimi užijeme legraci :) Cením si Vaší práce zejména s ohledem na nápad a opravdovou užitečnost jak pro děti tak pro nás maminky, přiznám se že jsem asi před rokem zvažovala něco obdobného doma vyrobit, ale chybí mi k tomu potřebná kreativita...
S Avatar autora Simona | 18.2.2021
Moc děkujeme za balíček, dorazil v pořádku, jistě i díky kvalitnímu zabalení. Musím ocenit, že balíte ekologicky a vkusně. Magnetky dceru ihned nadchly a jsem ráda, že splnily svůj účel. S odstupem několika dní mužů konstatovat, že nám pomohly s ranní a večerní rutinou tak, jak jsem doufala. Dcera si ráno i večer, nebo dle potřeby během dne, po splnění svých "povinností a úkolů", přeskládá magnetky na lednici a má radost, jak vše zvládla. Obě jsme rády, že už se nemusíme zbytečně dohadovat. Moc děkujeme!
A Avatar autora Andrea | 18.2.2021
Jsem dlouhodobě spokojená, máme kalendář pro předškoláka, který synovi změnil život. Průběžně doplňujeme podle věku, ročního období, nových aktivit a všechny nás to moc baví.

Stránka 3 z 3 , položek celkem: 44