DOPRAVA NA PPL ZDARMA (NAD 500 KČ) • ODESLÁNÍ 1-3 DNY
Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Chalkola Vibrant Křídový popisovač 1mm - 10ks

690 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vyhrajte si s barvami a buďte organizovaní pomocí jiné barvy pro každé dítě, úkol nebo práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křídové popisovače jsou skvělou alternativou k za sucha stíratelným fixům, protože jsou snadno otíratelné vlhkým hadříkem, ale jen tak je rukou nevymažete. Nemusíte se tak bát, že o celé vaše dílo nechtěně příjdete. Vypadají jako křída, ale bez prachu při mazání a nepříjemných zvuků při psaní.

Křídové popisovače jsou perfektní na jakékoli hladké povrchy. Sada obsahuje 10 jasných barev, díky kterým si můžete s vašimi poznámky a malůvkami neuvěřitelně vyhrát.

 

  • Balení obsahuje 10 křídových popisovačů, které by se měly používat na hladkých površích. Nejprve si popisovače vyzkoušejte na méně viditelném místě. Popisovače jsou naplněné inkoustem na bázi vody a dají se snadno odstranit vlhkým hadříkem.
  • Bezpečné pro děti –  Popisovače neškodí životnímu prostředí, nejsou jedovaté, neobsahují xylen, jsou pachově neutrální. Vyrobeny v UK. 
  • Ty nejlepší křídy pro podpoření kreativity vás i dětí – Použití barev je zkrátka vždycky zábavnější – a nezáleží na tom, jestli jde o popisky, úkoly, obrázky, nebo povinnosti.
  • Perfektní dárek – Pro vás i pro děti – > zábava pro celou rodinu – Dekorujte vaše kalendáře, magnetky, ale třeba i narozeninové oslavy, Vánoce, podzim...
  • Popisovače Chalkola lze setřít vlhkým hadříkem. Mají živé a zářivé barvy, které vyniknou na tmavém i světlém povrchu. Můžete je použít třeba na zavařovací sklenice, keramiku, k zanechání osobních vzkazů na zrcadle nebo v kalendáři, na tabulích, obkládačkách, kovových a plastových plochách, skleněných dveřích, děkovných kartičkách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Průměr hrotu: 1 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: