Jako každý rok zvládneme omezené množství. Objednávejte proto s předstihem. Do 31.10. navíc S DOPRAVOU ZDARMA A DÁRKEM K TOMU. Stačí nakoupit nad 2000 Kč a zadat kód "VANOCE21".

Samolepící magnetická tabule Chalkboard 60x90cm

  • 1 z 2

Jde o pružnou samolepící fólii, která má v sobě podíl kovových částí a tím pádem na ni drží naše plánovací pomůcky a magnetky.

Navíc je vybavena speciální povrchem CHALKBOARD, na který je možné psát klasickými křídami i křídovými popisovači.


  • 790 Kč / 1 ks
  • (1 ks) Skladem
790 Kč
Kategorie: Samolepící magnetická tabule
Rozměr fólie: 90 x 60 cm
 

Lámete si hlavu kam umístíte naše plánovací pomůcky? Tak vám rádi doporučíme tuto folii. Je samolepící a drží na jakémkoliv hladkém povrchu.

Můžete ji nalepit na vestavěnou lednici, skříň a třeba i na stěnu a vytvořit tak popisovatelnou magnetickou tabuli téměř kdekoliv. Jen je třeba myslet na to, že lepící vrstva drží dobře na hladkém, rovném, čistém (nemastném) a suchém povrchu. Problém může nastat na porézním  a nesoudržném povrchu, např. zvětralých omítkách (malbách).V tomto případě je potřeba povrch upravit např. penetrací. Doporučujeme obrátit se na profíky v jakémkoliv speliazovaném obchodě na barvy a laky.

Folii dodáváme v několika rozměrech a pokud se vám žádný nehodí, můžete si ho upravit například odlamovacím nožem. Pokud byste si s úpravou rozměru nechtěli dělat starosti nebo byste chtěli větší rozměr než nabízíme, tak nám napiště a určitě se domluvíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: