Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Sada domácí práce - 6 až 10 let

Nezničitelné, ručně tvořené
290 Kč 24,17 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

S touto sadou magnetek domácích prací, která je šitá na míru větším dětem, už si nemusíte lámat hlavu s tím, jaké povinnosti jsou pro vaše děti vhodné. Domácí práce se stanou přirozenou součástí každého dne vašeho dítěte - bez nutnosti neustálého připomínaní. 
nikdy není pozdě začít.


VYRÁBÍME I VE SLOVENSKÉM, ANGLICKÉM A NĚMECKÉM JAZYCE:  Stačí objednat cokoli na našem eshopu a do poznámky k objednávce napsat zkratku AJ, DE nebo SK. Bližší info najdete tady.


BALENÍ OBSAHUJE: Sada obsahuje 12 ks magnetek.

MATERIÁL: Kvalita je pro nás zásadní. Magnetky pro vás vyrábíme ručně.  Jsou ze speciální silné magnetické folie, drží tak perfektně a povrch je z kvalitní pevné samolepky s prémiovým matným povrchem, vypadá tak krásně a vydrží vám navěky. 

PŘIPEVNĚNÍ: Magnetky můžete používat s našimi plánovači nebo samostatně. Drží na jakémkoliv kovovém povrchu. Můžou tak najít místo na vaší lednici nebo na magnetické stěně. Pokud pro ně doma nemáte prostor, přikupte jednu z našich magnetických tabulí v dřevěném rámu nebo si vytvořte celou magnetickou stěnu díky samolepící magnetické tabuli.

ÚPRAVA MAGNETEK: Velkou část našich výrobků tvoříme ručně u nás v Jeseníkách, to nám dovoluje vytvářet  magnetky přímo na vaše přání. Pokud si přejete originální magnetku, objednávejte prosím přes magnetky na přání. 

Detailní popis najdete NÍŽE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý večer uklízíte tu spoušť, skládáte oblečení, rovnáte hračky, i když jste si už tolikrát říkala, že to dělat nebudete? Je pro vás jednodušší vše udělat sama, než neustále někoho napomínat? Potom je takto sada dělaná přesně pro vás

Pokud máte doma nějaký ten předpubertální kousek, který je navyklý na full servis, pořád ještě není nic ztraceno! :) Úplně nejlepší je, když si svou povinnost děti vyberou samy. Ten pocit důležitosti a zodpovědnosti, který pak mají, se vůbec nedá srovnat s tím, když naopak musí doma dělat něco hlavně proto, že to mají přikázáno. 


„Je čas zkontrolovat magnetky, jestli tam ještě nezbývají nějaké nedodělané úkoly“ nebo: „Ještě pořád sis neuklidil pokoj, můžeš to už konečně udělat?“ První věta dítěti nechává prostor, aby bylo pánem sebe a svých povinností. Druhá věta zní jako rozkaz nebo vynucování.

Navíc věda je v tom jednoznačně na naší straně – zapojení dětí do domácích prací totiž podle výzkumů pomáhá vychovat spokojené dospělé. Takže „dětská práce“ je v domácnosti nejen legální☺, ale taky prospěšná pro všechny strany. Díky domácím povinnostem z dětí rostou zodpovědnější a nezávislejší mladí lidé s mnohem lepšími předpoklady pro úspěch v životě. No vážně! 


Magnetky perfektně pasují ke všem pomůckám Lyonis. Jsou ideálním doplňkem ke kalendářům, týdenním plánům a hlavně to-do tabulceSpolečně jde o dokonalý nástroj, který podporuje samostatnost. Získáte tak praktický a zábavný způsob, jak děti zapojit do každodenních povinností. Děti pak hrdě posouvají magnety a cítí se být mnohem respektovanější. 

Všechny naše magnetky mají kvalitní vodoodělné zpracování, které prodlužuje jejích životnost. Naše magnetky se dědí. Tato sada obsahuje úkoly: 

 • uklidit pokoj,
 • umýt nádobí, 
 • vyskládat/naplnit myčku, 
 • vynést odpad, 
 • spárovat ponožky, 
 • vysát, 
 • připravit svačinu, 
 • vyskládat nákup, 
 • pověsit prádlo, 
 • pomoc s vařením, 
 • uklidit svůj stůl, 
 • utřít prach. 

 

Sadu můžete rozšířit i o domácí práce pro děti ve věku 2-5 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky - sady
Průměr magnetek: 2,8 cm
Počet magnetek v sadě: 12 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: