Jako každý rok zvládneme omezené množství. Objednávejte proto s předstihem. Do 31.10. navíc S DOPRAVOU ZDARMA A DÁRKEM K TOMU. Stačí nakoupit nad 2000 Kč a zadat kód "VANOCE21".

Můj týdenní plán - jsem školák

714/RUZ 714/RUZ2 714/MOD 714/MOD2 714/SED 714/SED2 714/SED3 714/SED4 Zvolte variantu

Pomozte dětem neztratit se v chaosu školních dní. S týdenním plánem budou mít přehled o tom, kdy budou prázdniny, kdy si s sebou sbalit věci na kroužek a také v jaký den je čeká výuka angličtiny. Tabulka je popisovatelná, takže si můžou procvičit psaní, nebo využít naše Lyonis magnetky.


 • Zvolte variantu (2 ks) 1-2 týdny (2 ks) 1-2 týdny (> 5 ks) 1-2 týdny (5 ks) 1-2 týdny (> 5 ks) 1-2 týdny (2 ks) 1-2 týdny (3 ks) 2-3 týdny (2 ks) 2-3 týdny
1 590 Kč 1 190 Kč 1 590 Kč 1 190 Kč 1 590 Kč 1 190 Kč 1 740 Kč 1 340 Kč od 1 190 Kč
 • Barva
 • magnetky
Kategorie: Týdenní plán
Rozměr magnetické fólie (?): 33 x 36 cm
 

Stačí mít před očima tabulku Týdenního plánu a hned bude celá rodina klidnější.

 • Váš školáček, protože bude přesně vědět, co ho kdy čeká.
 • Vy, protože nebudete muset myslet na tolik věcí zároveň.
 • Táta, protože nebude mít chaos v tom, kdy je potřeba dítě vyzvednout z kroužku.

 

Neztratíte se v chaosu všech kroužků a povinností. Vše můžete společně naplánovat a mít přehled.

 

Co ještě Týdenní plán umí?

 • Je popisovatelný - dá se využít pro týdenní plánování i bez magnetek, klidně pro celou rodinu.
 • Je na magnetické folii - perfektně drží na lednici nebo jakémkoliv jiném kovovém povrchu.
 • Ideálně funguje na plnění týdenních úkolů - děti si je můžou napsat a odškrtávat, nebo si domalovat vlastní TO DO tabulku a hotové magnetky posouvat. 
 • Pomáhá i vám - využijte políčko na vaše poznámky.
 • Vyhlaste společnou týdenní výzvu - méně televize, každý den procházka nebo třeba týden bez hádání.

 

S naším týdenním plánem má o všem přehled celá rodina!

Kalendář je vyráběný tak, aby perfektně seděl a pomáhal dětem. Stačí ale přikoupit magnetky, pořídit popisovatelný fix a máte z něj nedocenitelného pomocníka pro celou rodinu.

 

Týdenní plán OBSAHUJE:

V základní sadě 1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 36x35 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu - ideální pro zběsilý růst dětiček. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. Folie je popisovatelná, všechno si na ní můžete vyznačit fixou. 

Máte doma vestavěnou lednici? Nebo chtějí mít děti plán ve svém pokoji? Přikupte magnetickou tabuli, na které plán i magnetky drží perfektně a kterou můžete zavěsit kamkoli na stěnu. 

Ve verzi s magnetky je 22 ks ručně vyráběných magnetek:

 • 21 magnetek ze Sady aktivit škola - 5x škola, 2x kroužek, svátek, prázdniny, počítač, angličtina, družina, výlet, babička a děda, sport, návštěva, narozeniny, doktor, nákup, tvoření, plavání.
 • 1 magnetka “dnes”, která velmi usnadní orientaci.

 

Na kvalitním provedení magnetek si dáváme záležet, aby děti provázely celé dětství, a mohli je zdědit i mladší sourozenci nebo kamarádi. Jsou voděodolné, neutopí se tak ani v hrnku s čajem, a omyvatelné, aby je neohrozily ani špinavé ruce.

Obrázkovou formu děti krásně chápou a starší si na magnetkách procvičí první čtení. Doobjednat magnetky šité přesně na míru vašim dětem můžete zde.

Pokud vás zaujal kalendář, ale chcete spíše menší verzi hlavně pro týdenní plánování, pak je pro vás tato tabulka jako stvořená.

Všechny naše tabulky jsou popisovatelné. Doporučujeme použít černé popisovače na stíratelné tabulky z naší nabídky. Jiné barvy mohou zanechávat stopy. Pokud použijete jakékoli jiné markery, tak předem raději udělejte test stíratelnosti. 

Podobné produkty

Můj týdenní plán - chodím do školky
od 1 190 Kč
1-2 týdny
Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: