Týdenní magnetický rodinný kalendář

920/ROD 920/ROD5 920/ROD2 920/ROD6 920/ROD3 920/ROD7 920/ROD4 920/ROD8 Zvolte variantu

Čas pro sebe, školní povinnosti, domácí práce i nákupní seznam nebo rodinné výzvy. To vše se vejde na týdenní magnetický rodinný kalendář. Budete ho mít všichni na očích a plánovat můžete pomocí magnetek nebo psaných poznámek. Díky speciální úpravě popisky nikdy nezanechají šmouhy, takže vám poslouží klidně i několik let.

Toužíte po originálním nadpisu Kalendáře i kolonek? Zvolte variantu s vlastními nadpisy a do poznámky napište podrobnosti. 

Součástí kalendáře jsou 4 ks magnetků - prázdniny, speciální den, svátek a dnes. Doobjednat můžete i magnetky navíc a mít tak v kalendáři přesně to, co potřebujete. Pokud chcete kalendář umístit jinam, než na lednici, tak k němu pořiďte ještě naši magnetickou tabuli

 


 • Zvolte variantu (> 5 ks) 1-2 týdny (> 5 ks) 1-2 týdny (> 5 ks) 1-2 týdny (> 5 ks) 1-2 týdny (5 ks) 2-3 týdny (5 ks) 2-3 týdny (5 ks) 2-3 týdny (5 ks) 2-3 týdny
1 590 Kč 1 590 Kč 1 740 Kč 1 740 Kč 1 740 Kč 1 740 Kč 1 890 Kč 1 890 Kč od 1 590 Kč
 • Možnosti
 • Poloha
Kategorie: Rodinné
Rozměr magnetické fólie (?): 36 x 56cm
 

Všichni jste teď doma, máte pocit, že se vám rozskočí hlava, jak donekonečna opakujete všem i sobě, co byste dneska měli zvládnout. Do toho byste si také rádi ukradli aspoň chvilku času pro sebe, kdy vás nikdo nebude rušit. Řád se teď hodí všem – nejen dětem. A s týdenním magnetickým kalendářem budou mít všichni doma jasno. 

 

Není datovaný, takže na něm můžete začít plánovat hned. A umístěním přímo na lednice nebude šance, aby někdo netušil, co celou vaši rodinu v týdnu čeká.

 

V čem je jeho obrovská výhoda oproti standardním způsobům plánování, které jste dosud praktikovali?

 

 • Na jednom místě máte plány, povinnosti nebo přání všech. Nemusíte zůstat jen u toho. Kalendář můžete využít i pro sepsání denního menu nebo nákupního seznamu. Vyhnete se tak nekonečnému cyklu otázek a výmluv. 
 • Pokud máte doma menší děti, můžete plánovat pomocí magnetek, a pak přejít na popisování. Ve chvíli, kdy plány budete chtít změnit nebo je přepsat na následující týden, nemusíte je drhnout se vší silou. Speciální úprava kalendáře dává stopku šmouhám.
 • Společně na něm můžete plánovat několik let. Potom, co děti vyrostou, se dá použít i jako studentský plánovač. 

 

Týdenní rodinný kalendář je naprosto variabilní a hravě se přizpůsobí vaší rodině. Každý zapisujte jinou barvou, označujte si splněné úkoly hvězdičkami, vytyčte si společné nebo individuální cíle….Je to na vás.

 

Co obsahuje sada týdenního rodinného kalendáře?
 • 1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm), která drží na jakémkoliv kovovém povrchu. Dá se zvolit horizontální nebo vertikální poloha. Pokud máte doma vestavnou lednici, nebo si chcete kalendář zavěsit, vyřeší to magnetická tabule s dřevěným rámem.
 • Balíček plánovače s 1 černým magnetickým popisovačem za 1 190 Kč.
 • Balíček plánovače se 4 barevnými magnetickými popisovači za 1 320 Kč.
 • Balíček plánovače s vlastními nadpisy a 1 černým magnetickým popisovačem za 1390 Kč.
 • Balíček plánovače s vlastními nadpisy a 4 barevnými popisovači za 1520 Kč.

 

Pokud máte klid na duši jedině v případech, kdy máte plány na delší dobu, bude vám více vyhovovat náš měsíční rodinný kalendář. A v případech, že potřebujete pomoct jen s dotahováním úkolů, mrkněte na tabulku to-do. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: