Naše magnetky jsou téměř nezničitelné, o nás se to ale tak úplně říct nedá. :) V toto chvíli jsme zavalení jako nikdy (díky vám za to! :)). Pro to, aby u vás byl náš pomocník co nejdříve, děláme všechno, i tak je teď ale přibližná doba doručení vašeho balíčku dva týdny.

Sada učíme se doma

Ať už domácí vzdělání praktikuje běžně, nebo vás k němu dovedly okolnosti, s touhle sadou magnetek to půjde mnohem lépe – dětem i vám. Magnetky promění povinnosti v zábavu, nastolí pořádek místo chaosu a děti se díky nim stávají samostatnější.


  • (> 5 ks) Skladem
240 Kč
Kategorie: Magnetky - sady
Průměr magnetek: 28mm
Počet magnetek v sadě: 12 ks
 

Magnetky versus nekonečné připomínání a uhánění – vítěz je naprosto jasný. Se sadou „Učíme se doma“ získáte perfektního pomocníka, kterého využijete i potom, co se děti vrátí do školních lavic. Díky magnetkám budou děti (stejně tak vy) klidnější a budou mít přehled o tom, co je čeká.

Všechny Lyonis magnetky jsou voděodolné – takže je nehrozí mokré ruce, ani oslintání mladším sourozencem, který je s největší pravděpodobností podědí.

Perfektně pasují ke všem pomůckám Lyonis, ať už jsou to kalendáře, týdenní plány nebo to-do tabulka. Svůj účel ale splní i v případě, když je samostatně dáte na ledničku. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: