Naše magnetky jsou téměř nezničitelné, o nás se to ale tak úplně říct nedá. :) V toto chvíli jsme zavalení jako nikdy (díky vám za to! :)). Pro to, aby u vás byl náš pomocník co nejdříve, děláme všechno, i tak je teď ale přibližná doba doručení vašeho balíčku dva týdny.

Můj kalendář - jsem školák

78/STA 78/DLE Zvolte variantu

Kalendář je laděný do nejmenších detailů, aby perfektně seděl malým školákům. Promění povinnosti v zábavu, nastolí pořádek místo chaosu, děti se díky němu stávají samostatnější a vy už s ním nezapomenete na návštěvu lékaře nebo nachystání věcí na plavání.  

Toužíte po originálním nadpisu? Zvolte variantu a do poznámky nám napište, jak by se měl kalendář jmenovat. Doobjednat můžete i magnetky navíc a celý kalendář tak přizpůsobit přesně Vašemu dítěti. Vyberte si je zde.


 • Zvolte variantu (> 5 ks) 1-2 týdny (5 ks) 2-3 týdny
1 890 Kč 2 040 Kč od 1 890 Kč
 • Nadpis kalendáře (uveďte do poznámky)
Kategorie: Kalendáře
Rozměr magnetické tabule: 56 x 36 cm
 

Proč pořídit svému školákovi magnetický plánovací kalendář?

 

 • Dítě se s ním snadno zorientuje v čase a má přehled o tom, co ho čeká - program malých školáků je ve znamení neustálých změn, s magnetkami dny snadno a bez škrtání společně přeplánujete
 • Velmi přirozenou formou učí samostatnosti a zodpovědnosti - jakmile dítě začne plánovat svoje aktivity, cítí se respektovanější. Není potřeba jej do činností nijak motivovat.
 • Učí hrou - stimuluje k učení písmenek, prvnímu čtení, procvičíte na něm i číslice, dny v týdnu, měsíce a roční období.
 • Dává dítěti pocit důležitosti - nevíte, co podniknout o víkendu? Zkuste nechat rozhodnutí na svém dítěti, které bude nadšené, že plánuje program pro celou rodinu.
 • Pomůže i vám - už žádná zapomenutá návštěva doktora nebo zapomenutá svačinka na školní výlet.

 

Sada dětského plánovacího kalendáře obsahuje:

1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu - ideální pro zběsilý růst dětiček. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. (Máte doma vestavěnou lednici? Nebo chtějí mít děti kalendář ve svém pokoji? Přikupte magnetickou tabuli, na které kalendář i magnetky drží perfektně a kterou můžete zavěsit kamkoli na stěnu.)

 

a základní sadu 80 ks ručně vyráběných (téměř nezničitelných!) magnetek: 

 • Sadu nejčastějších aktivit školáčků - 21 magnetek: 5x škola, 2x kroužek, svátek, prázdniny, počítač, angličtina, družina, výlet, babička a děda, sport, návštěva, narozeniny, doktor, nákup, tvoření, plavání.
 • Sadu počasí - 6 magnetek,
 • Sadu ročních období - 4 magnetky,
 • Sadu emoce - 5 magnetek, které znázorňují nejčastější nálady.
 • Sadu čísel - 12 menších magnetek s čísly, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky.
 • Sadu měsíců - 12 obdélníkových magnetek s měsíci v roce, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky.
 • Sada povinností pro školáky - 10 magnetek: příprava do školy, úklid, vynést odpad, pomoc rodičům, koupel, čistit zoubky, čtení, počítání, psaní, domácí úkoly.
 • 5 magnetek s hvězdičkami na označení splněných úkolů
 • Sadu roků - 2020, 2021, 2022 a 2 magnetky s nápisem “speciální den” a “dnes”, což velmi usnadní orientaci.

 

Na kvalitním provedení magnetek si dáváme záležet, aby děti provázely celé dětství, a mohli je zdědit i mladší sourozenci nebo kamarádi. Jsou voděodolné, neutopí se tak ani v hrnku s čajem. Omyvatelné - neohrozí je tak ani špinavé ruce. Obrázkovou formu děti krásně chápou a starší si na magnetkách procvičí první čtení. Doobjednat magnetky šité přesně na míru vašim dětem můžete zde.

 

Kalendář, který se dědí

Tento kalendář je laděn do nejmenších detailů, aby perfektně seděla malým školákům. Pokud máte doma současně  i mladšího sourozence, podívejte se na školkovou variantu. I školní kalendář ale v budoucnu může sloužit pro mladší bráchy, ségry nebo kamarády. Stačí přikoupit sadu magnetek.

 

Všechny magnetky jsou dělané tak, aby přesně sedly do dětských ručiček. Průměr kulatých magnetek je 2,8 cm, menších magnetek s čísly a hvězdičkami 1,8 cm. Rozměr obdelníkových magnetek je 1,8 x 4,8 cm, 1,8 x 2,8 cm.

 

Podobné produkty

scéna školka (3) (1)
od 1 890 Kč
1-2 týdny
Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 14.6.2020
Krasne provedeni. Jsme moc spokojeni. Komunikace ohledne objednavky 1*
5
K Avatar autora | 20.10.2019
Kalendář přišel úžasně a pečlivě zabalený, je vymyšlený do detailů, krásně barevný!