Zákaznická podpora:info@lyonis.cz

Můj kalendář - chodím do školky

Bestseller Personalizujeme Garance spokojenosti 60 dnů
2 790 Kč 2 940 Kč od 2 790 Kč
Skladem (2 ks) Na zakázku - max. 7 pracovních dní (>5 ks) Zvolte variantu
Nadpis kalednáře (napište do poznámky) ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
27.5.2024 5.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Náš první a nejoblíbenější kalendář. Dokonalý, jedinečný, promyšlený. Dejte dětem možnost mít své přání, sny a plány na jednom místě.

Kalendář, který je výběrem magnetek dělaný na míru dětem, které se chystají nebo chodí do školky. Dává dětem jistotu, učí hrou, probouzí samostatnost a zodpovědnost. 


VYRÁBÍME I VE SLOVENSKÉM, ANGLICKÉM A NĚMECKÉM JAZYCE:  Stačí objednat cokoli na našem eshopu a do poznámky k objednávce napsat zkratku AJ, DE nebo SK. Bližší info najdete tady.


BALENÍ OBSAHUJE: 1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm)  a základní sadu 80 ks ručně vyráběných magnetek (více v popisku produktu nebo na přiložených fotografiích). Magnetický kalendář můžete umístit přímo do centra dění - na lednici nebo na jakýkoli jiný povrch, kde drží magnetky. Třeba na naši magnetickou tabuli v dřevěném rámu nebo samolepící magnetickou tabuli. (Tabule není součástí balení)

MATERIÁL: Kvalita je pro nás zásadní. Vyrábíme funkční výrobky, které budete moci používat dlouhá léta. Plánovače i magnetky jsou ze speciální silné magnetické folie, s kvalitní samolepkou a prémiovým matným povrchem.

RODINNÁ VÝROBA: Velkou část tvoříme ručně u nás v Jeseníkách, to nám dovoluje vytvářet personalizované výrobky a magnetky přímo na vaše přání.

VLASTNÍ NADPIS: Rádi vám váš výrobek personalizujeme. Pokud si přejete originální nadpis, zvolte variantu s vlastním nadpisem a do poznámky nám napište jeho znění.

Detailní popis najdete NÍŽE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můj kalendář - chodím do školky

Můj kalendář - chodím do školky
Magnetický   ....a popisovatelný
Můj kalendář - chodím do školky
Univerzální velikost 56x36 cm
Můj kalendář - chodím do školky
80 ručně tvořených magnetek Pečlivě vybrány pro věk 3-6 let
Můj kalendář - chodím do školky
Personalizace na přání Jedinečný dárek
Můj kalendář - chodím do školky
Kvalitní matné provedení Vydrží věky.
Můj kalendář - chodím do školky
7 v 1 Plán týdne, úkoly, nálada, počasí, roční období, datum a odkládací plocha na magnetky 

Dává dětem jistotu a pocit větší kontroly nad situací

S kalendářem se děti necítí ztracené. To nejvíce oceníte v náročných situacích, jakým je třeba nástup do školky nebo první přespání u babičky. Díky kalendáři přesně ví, co se bude dít - kdy půjdou do školky, jestli v ní spinkají, kdo je vyzvedne nebo na co se můžou těšit o víkendu.
Můj kalendář - chodím do školky

Tip Adély

"Kalendář je mým srdcovým kouskem. Vznikal asi půl roku po nocích, kdy ještě žádné podobné kalendáře na českém trhu nebyly, aby pomohl našemu nejstaršímu synovi s nástupem do školky. I po šesti letech je u našich zákazníků tím nejoblíbenějším. Je to kalendář, se kterým nemůžete udělat chybu. "

Naučte děti už odmala, že největší síla je v zastavení

Kalendář vytváří bezpečný prostor na to připravit se na všechny výzvy, které s každým novým dnem přichází. Dovolte dětem objevovat svět beze strachu z nejistoty a chaosu z neustálých změn. Kalendář dětem dodává jistotu a rozvíjí kreativitu prostřednictvím plánování. Ale také učí nenechat se rozhodit změnou plánů - a vytvoří tak základ pro jejich úspěch v budoucích letech!

Můj kalendář - chodím do školky
Můj kalendář - chodím do školky

Přirozeně učí, jak plyne čas

Děti postupně začínají chápat dny v týdnu, měsíce, roční období i čísla. Učí se chápat, že některé věci mají svůj čas a ne vše jde uspěchat.  

Není potřeba na dítě tlačit. S kalendářem má vše svůj správný čas. Dítě vám samo ukáže, když je čas na to začít si povídat třeba o tom, jak se střídá roční období, později měsíce a nakonec se třeba s nastavováním datumu naučí i počítat. :)

Ta nejdůležitější otázka pro život...  

Jak se cítím? Jak se mám? Otázka, kterou když se děti naučí pokládat už v takto malém věku, tak jim bude pomáhat celý život. Kalendář tak děti učí se zastavit a popřemýšlet o tom, jak jim je. Je to jedna z nejdůležitějších dovedností, kterou se i my dospělý učíme celý život. 

Můžete si o emocích povídat spolu - Ke každému dni dítě nechat vybrat magnetku vyjadřující jeho pocity, společně pak den můžete probrat a zjistit, co mu udělalo radost, nebo ho naopak trápilo. 

 

Můj kalendář - chodím do školky
Můj kalendář - chodím do školky
Skvělé zpracování, nádherný design a dokonalý nápad. Z kalendářem jsem velmi spokojená. Za ty "prachy" to opravdu stojí.

Veronika

15.1.2023
Můj kalendář - chodím do školky
Úžasný kalendář, ovšem co mě zaujalo na první pohled, bylo balení. Baleno s láskou a citem pro detail, jako by právě moje objednávka byla nejdůležitější na světě. Ještě musím objednat aspoň magnetky, ať si zase užiju to rozbalování :)

Zdeňka

4.11.2022
Můj kalendář - chodím do školky
Úžasná a promyšlená záležitost. Koupili jsme do školky, je to skvělý pomocník. A nic krásněji zabaleného mi snad ještě nikdy nepřišlo. Díky za to. Skvělá věc.

Karolína

3.9.2022
Můj kalendář - chodím do školky

Prostor pro společné rozpouštění obav 

Už jen to, že si uděláte prostor pro to, si společně každý den nebo týden projít, je obrovsky důležité. Můžete plánovat konkrétněji nebo jen ty nejdůležitější body dne. Hlavně, že jste spolu a dítě cítí, že jste tady pro něj.  

Přizpůsobí se každé změně

Život s dětmi je jedna velká změna. S kalendářem vás ale nic nerozhodí. Přesunutí magnetek není žádný problém. Společně s každým přesunutím magnetky na jiné místo, se společně učíte, že plně život pod kontrolou mít nejde. Že jde hlavně o to se změnami nebojovat a naučit se je přijmout.

Můj kalendář - chodím do školky

Po čase se ze mě stala minimalistka. Nemám ráda, jakékoli zbytečné věci a hračky, které nemají smysl. Kalendář je ale přesně tím dárkem, za který si budete ještě dlouho děkovat a bude vás provázet po dlouhé roky.

Můj kalendář - chodím do školky
Můj kalendář - chodím do školky

Učí zodpovědnosti a samostatnosti

Kalendář je postaven na Montessori přístupu, u kterého se dětem důvěřuje a předává se jim část zodpovědnosti za své povinnosti od co nejmenšího věku. 

Vizuální formě děti krásně rozumí a oba se vyhnete neustálému připomínání - je jen na vás dvou na čem se zrovna rozhodnete zapracovat. Bojujete s čištěním zoubků nebo úklidem hraček? Domluva je základ, ale jak zařídit, aby na ni dítě nezapomnělo? Magnetky jsou skvělou formou, jak to nechat na dětech, ale zařídit, aby své úkoly měly na očích.  

Skvělý pomocník i pro nás rodiče

Méně připomínání, méně stresu z neznámého, méně strachu, méně nepodstatných otázek.... za to víc času na to podstatné

A taky občas připomene něco i vám. :) Už se vám nestane, že zapomenete na návštěvu logopedie nebo nachystat věci na zítřejší kroužek.  

Můj kalendář - chodím do školky
Můj kalendář - chodím do školky

Roste s dětmi a přizpůsobí se jejich jedinečnosti

Kalendář je vyráběný tak, aby perfektně seděl a pomáhal dětem od 3 do 6 let.

Od kalendář pro školáky se liší jen výběrem magnetek. Jak děti rostou, tak jen stačí rozšířit zásobu o naše další magnetky a máte z něj nedocenitelného pomocníka i pro nástupu do školy.

Jediný kalendář s odkládacím místem na magnetky 

Může se to zdát jako maličkost, ale kalendář děti učí i to, jak mít ve svých věcech přehled. Že je lepší mít vše na svém místě. Díky odkládacímu místu děti magnetky nepoztrácí, vyznají se v nich a hlavně je mají stále při ruce.  

Můj kalendář - chodím do školky
Můj kalendář - chodím do školky

Sada dětského kalendáře obsahuje:

1x ohebnou magnetickou plánovací folii (cca 56x36 cm) držící na jakémkoliv kovovém povrchu - ideální pro zběsilý růst dětiček. Pokud ji umístíte na lednici, tak jej vždy přesunete do potřebné výšky. Máte doma vestavěnou lednici? Nebo chtějí mít děti kalendář ve svém pokoji? Přikupte magnetickou tabuli v dřevěném rámu (není součástí základní sady kalendáře), na které kalendář i magnetky drží perfektně a kterou můžete zavěsit kamkoli na stěnu.

a základní sadu 80 ks ručně vyráběných (téměř nezničitelných!) magnetek:

  • Sadu aktivit školka - 21 magnetek: 5x školka, výlet, babička a děda, hraní doma, hraní venku, sport, návštěva, hraní s kamarády, hřiště, čtení, hraní s mámou, doktor, nákup, tvoření, plavání, narozeniny, hraní s tátou,
  • Sadu počasí - 6 magnetek,
  • Sadu ročních období - 4 magnetky,
  • Sadu emoce - 5 magnetek, které znázorňují nejčastější nálady.
  • Sadu čísel - 12 menších magnetek s čísly, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky.
  • Sadu měsíců - 12 obdélníkových magnetek s měsíci v roce, které jsou barevně odlišené podle Montessori pedagogiky.
  • Sadu povinností pro malé školkáčky - 10 magnetek: úklid, ustlat postel, uklidit oblečení, pomoc mámě a tátovi, koupel, jít včas spát, prostřít stůl, uklidit stůl, uklidit hračky a čistit zoubky. 
  • 5 magnetek s hvězdičkami na označení splněných úkolů
  • Sadu roků - aktuální rok + 2 následující (v podzimním období už vždy automaticky přidáváme ještě jeden další rok navíc) a 2 magnetky s nápisem “speciální den” a “dnes”, což velmi usnadní orientaci.

Prémiové kvalitní provedení 

Naše magnetky jsou ručně tvořené a odolnost kalendáře zvyšuje speciální matná voděodolná úprava, dohromady tak vydrží opravdu věčnost. Díky speciálnímu materiálů drží perfektně a to na kterémkoliv jiném kovovém povrchu.
Můj kalendář - chodím do školky

Vyrobeno ručně v Jeseníkách

Ruční výroba magnetek je to, co dělá Lyonis jedinečným. Každá jednotlivá magnetka projde něčí rukou, který jí vdechne život. Při výrobě magnetek se snažíme vybírat maminky, které v životě neměly tolik štěstí a to, že se můžou podílet na výrobě našich magnetek, u sebe doma, v blízkosti svých dětí, pro ně hodně znamená.

Možnost personalizace a výroba magnetek na přání

Děti milují pocit, když mají něco jen svého. Proto vytváříme i personalizované nadpisy a také možnost tvorby magnetky na přání.

Můj kalendář - chodím do školky
Můj kalendář - chodím do školky

Největší výběr magnetek

U nás si vybere úplně každý. Nemusíte se tak bát, že nenajdete magnetky, které přesně sednou do vašeho života. Stále vytváříme nové magnetky a tak máme na výběr tolik magnetek, že se přizpůsobí každému věku, náladě i příležitosti. Originální a vkusné ilustrace zajistí, že nikoho po chvilce nepřestanou bavit, ale naopak si je zamiluje celá rodina a budou vás doprovázet dlouhá léta. 

Máme již delší dobu a naprostá spokojenost... Velice kvalitní a praktické provedení. Každý rok vždy doplňujeme postupně aktuální magnetky. Děkujeme. Jana
 

Originální ekologické balení

Na samotném balení si dáváme záležet. Víme totiž, že naše pomůcky často vybíráte jako dárek.

Každý balíček je proto zabalený velmi vkusně a krásně. Ve všem, co děláme a co je v našich silách, odrážíme úctu k lidem i přírodě. A tak nečekejte, že u nás najdete kousek plastu. Součástí je taky vždy malý dárek.

Můj kalendář - chodím do školky

Podívejte se, jak kalednář vypadá v akci.

Můj kalendář - chodím do školky

Tým Lyonis

Jsme vděčné za každou jednu vaši objednávku, protože nám už od roku 2017 pomáháte budovat náš sen o samostatných a spokojených dětech. A díky vám můžeme šířit radost z Lyonis ještě dál. Z každého balíčku část zisku odesíláme na vybrané projekty Donio. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské kalendáře a plánovače
Pohlaví: Pro kluky i holky
Věk: Předškoláci
Velikost (š x v): 36cm x 56cm
Barva: Šedá
Rozměr kalendáře: Cca 56x36 cm

Můj kalendář - chodím do školky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
LB Avatar autora 29.4.2020 22:58
Dceři by se kalendář velice líbil. Byla by z něj nadšená, zbožňuje magnetky! Byla bych moc vděčná za možnost se této soutěže zúčastnit. Zároveň musím pochválit, je velice promyšlený, moc se vám povedl. Všem držím pěsti! ????????
Odpovědět
MO Avatar autora Soutěž 26.11.2019 21:34
Chtela bych ho pro moji dceru, ktera chodi do skolky. Urcite by ji to moc bavilo.
Odpovědět
LK Avatar autora Soutez 26.11.2019 15:39
Dobry den, chci se zapojit do soutěže. Jelikoz muj malej synek zacal chodit do.školky tak.bych mu tim.chtela pomoci aby vedel kdy které.dny.jde a které je doma ????. Dělá tě krásnou práci ????
Odpovědět